Astma

Nejprodávanější výrobky z této kategorie
Výrobce
Řazení
TOPVET Eucalypt - 100% silice 10ml
Naše cena:77 Kč
Běžná cena:87 Kč
Ušetříte:11 %
+
-
ks

TOPVET Eucalypt - 100% silice 10ml - Využívá se zejména pro své antiseptické, protizánětlivé a desinfekční účinky. Velmi vhodná při onemocněních dýchacího aparátu, kašli a nachlazení. Silice má také povzbudivé, osvěžující a chladivé účinky.

ACC Long tbl.eff.20x600mg
Naše cena:180 Kč
+
-
ks

Šumivé tablety s vůní po ostružinách. Léčivá látka acetylcystein rozpouští všechny složky, které způsobují vazkost hlenu. Přípravek se užívá také při různých onemocněních dýchacích cest. Čtěte pozorně příbalový leták.

Kofex tbl.80 přír.kofein+guarana
Naše cena:69 Kč
Běžná cena:72 Kč
Ušetříte:4 %
+
-
ks

Čistý kofein je v tabletách doplněn přírodní formou - extraktem z guarany. Užívá se maximálně 5 tablet denně.

ACC sirup pro děti 20mg/ml por.s.1x100ml
Naše cena:75 Kč
Běžná cena:83 Kč
Ušetříte:10 %
+
-
ks

Mukolytikum, expektorans. Léčivá látka acetylcystein rozpouští všechny složky, které způsobují vazkost hlenu. Tím podporuje vykašlávání a tlumí dráždivý kašel. Dětem je možno podávat přípravek bez porady s lékařem od 2 let věku. Čtěte pozorně příbalový le

TOPVET Borovice - 100% silice 10ml
Naše cena:77 Kč
Běžná cena:87 Kč
Ušetříte:11 %
+
-
ks

Tato silice se používá zejména při chorobách horních cest dýchacích, nachlazení, kašli, bronchitidě a astmatu. Aktivuje dýchání, má antiseptický účinek. Navíc prokrvuje a čistí pleť a optimalizuje činnost vlasové pokož

Stoptussin sirup por.sir.1x100ml+pip.
Naše cena:91 Kč
Běžná cena:95 Kč
Ušetříte:4 %
+
-
ks

Přípravek tlumí dráždění ke kašli, mění skladbu průduškového hlenu a usnadňuje tak jeho vykašlávání. Přípravek mohou užívat děti od 6 měsíců, dospívající a dospělí. Čtěte pozorně příbalový leták.

HERBATA Květ podbělu bal.50g
Naše cena:72 Kč
Běžná cena:74 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Podbělové listí, samotné nebo ve směsích se používá v nálevu, samotný nebo v prsních čajových směsích. Podběl povzbuzuje organismus a zlepšuje chuť k jídlu.

Mucobene 600mg por.gra.sol.20x3g/600mgSA
Naše cena:129 Kč
+
-
ks

Přípravek je bílý až téměř bílý homogenní prášek s vůní po ovoci. Užívá se rozmícháním do vody, při léčbě akutních i chronických onemocnění dýchacích cest provázených tvorbou hustého a vazkého hlenu. Čtěte pozorně příbalový leták.

Stoptussin por.gtt.sol. 1x50ml pip.
Naše cena:129 Kč
+
-
ks

Přípravek je určen k léčbě suchého, dráždivého, obtížně ztišitelného kašle různého původu. Čtěte podrobně příbalový leták.

TOPVET Zelená káva bylinný extrakt
Naše cena:174 Kč
Běžná cena:198 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

Má pozitivní vliv pro uvolnění dýchání astmatiků. Vhodná k celkové stimulaci organismu při únavě a vyčerpání. Upravuje hladinu cholesterolu. Aktivní látky zelené kávy potlačují chuť k jídlu a urychlují spalování tuků.

TOPVET Jedle - 100% silice 10ml
Naše cena:77 Kč
Běžná cena:87 Kč
Ušetříte:11 %
+
-
ks

TOPVET Jedle - 100% silice 10ml - Aktivuje dýchání, má antiseptický účinek, rozpouští hleny a čistí vzduch. Je vhodné jedli přidávat do kompozic k celkové masáži při pohybových obtížích. Nepoužívejte u osob s onemocněním ledvin, jater nebo trávicího ústr

HERBATA Plod fenyklu bal.100g
Naše cena:37 Kč
Běžná cena:38 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Fenykl uvolňuje křeče hladkého svalstva, odstraňuje nadýmání, působí dezinfekčně a uvolňuje ze zanícení horních cest dýchacích hleny.

HERBATA List medvědice bal.50g
Naše cena:38 Kč
Běžná cena:39 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Medvědice lékařská působí výrazně dezinfekčně na močové ústrojí, je proto součástí urologických čajů a přípravků pro léčení zánětů močových cest, ledvinových pánviček, močového měchýře apod.

TOPVET Jitrocel kopinatý 50ml
Naše cena:54 Kč
Běžná cena:66 Kč
Ušetříte:18 %
+
-
ks

je v přírodní medicíně používán pro svůj protizánětlivý účinek. Jitrocelový list je používán při astmatu a zánětech dýchacího ústrojí. Tlumí suchý a dráždivý kašel. Bylina pomáhá při chřipce a nachlazení.

Ambrobene tbl.20x30mg
Naše cena:56 Kč
+
-
ks

Ambrobene 30mg se užívá při onemocněních dýchacích cest spojených s obtížným vykašláváním.Čtěte pozorně příbalový leták.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811