Chladné končetiny

Nejprodávanější výrobky z této kategorie
Výrobce
Řazení
Cilkanol cps.30x300mg
Naše cena:88 Kč
Běžná cena:91 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Léčivá látka troxerutin patří do skupiny bioflavonoidů. Snižuje propustnost krevních vlásečnic, snižuje lomivost cév, zlepšuje prokrvení a výživu tkání končetin. Přispívá k úlevě při bolesti, pocitu těžkosti a únavy v dolních končetinách, při křečích. Čtě

Pamenol crm.40g (masážní)
Naše cena:22 Kč
+
-
ks

PAMENOL mentolový krém s extraktem máty peprné. Pomáhá při revmatických bolestech, bolestech hlavy, při nachlazení a únavě.

Ginkgo Biloba 40mg tbl.30+30 Bio-pharma
Naše cena:48 Kč
+
-
ks

Potravinový doplněk - přírodní produkt. Ginkgo pomáhá zvyšovat prokrvení mozku, dolních končetin a ostatních částí těla. Přípravek pozitivně působí při poruchách paměti.

ALPA bylinný gel s hřebíčkem 100ml
Naše cena:43 Kč
+
-
ks

ALPA bylinný gel s hřebíčkem je vhodný pro masáže kloubů, svalů a páteře. Hřebíček má výrazné regenerační účinky a snižuje svalovou únavu.

Tebokan por.tbl.flm.30x120mg
Naše cena:265 Kč
+
-
ks

Obsahuje Ginkgonis extr.siccum raf.et quantificatum 35-67:1, extrahováno acetonem 60% m/m, extrakt EGb 761 z listů jinanu dvoulaločného, který má účinek vazodilatační (cévy rozšiřující) v tepenné oblasti a reologický (zlepšuje průtokové vlastnosti krve).

Ginkgo Biloba 40mg tbl.90+90 Bio-Pharma
Naše cena:106 Kč
+
-
ks

Potravinový doplněk - přírodní produkt. Ginkgo pomáhá zvyšovat prokrvení mozku, dolních končetin a ostatních částí těla. Přípravek pozitivně působí při poruchách paměti.

ALPA Herbal bylinné mazání 250 ml
Naše cena:91 Kč
Běžná cena:94 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Kosmetický prostředek určený k zevnímu použití při bolestech svalů, kloubů, sport.poraněních, bolestech hlavy. Mazání je vhodné i na křečové žíly, zlomeniny a pohmožděniny. Vyvolává rychlé osvěžení, uvolnění, prokrvení pokožky a urychluje rekonvalescenci.

Herbalex hřejivá náplast s kaštanem 1ks
Naše cena:35 Kč
Běžná cena:36 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

HERBALEX hřejivá náplast s kaštanem pomáhá při bolestech zad, ramen, beder, krku a svalů. Díky jedinečnému složení se náplň náplasti aktivuje a začne zahřívat. Rozměr 13 x 10 cm.

Gingio por.tbl.flm.90x40mg
Naše cena:212 Kč
Běžná cena:219 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Přípravek Gingio tablety je určen k léčbě příznaků při některých poruchách prokrvení mozku a končetin. Čtěte pozorně příbalový leták.

ALPA Masážní emulze hřejivá 1l
Naše cena:116 Kč
Běžná cena:120 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

ALPA masážní emulze hřejivá je určena k přípravné masáži před sportovním výkonem. Zázvorový extrakt a kafr má hřejivé účinky na svaly.

ALPA Francovka kostival 60ml
Naše cena:21 Kč
+
-
ks

Extrakt z kostivalového kořene obsahuje hlavně slizové látky, silice a alkaloidy. Zmírňuje bolesti a podporuje regeneraci tkání.

Gymy Ježek 7cm
Naše cena:44 Kč
Běžná cena:45 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Míč masážní ježek slouží k masáži končetin i celého těla.

ALPA masažní emulze základní 210ml
Naše cena:59 Kč
+
-
ks

Je určena k masáži pro uvolnění svalů a kloubů, prokrvení tkání, odstranění fyzické a psychické námahy. Kreatin urychluje regeneraci, pomáhá zlepšit fyzickou kondici, znásobit sílu.

KAWAR Černé bahno z Mrtvého moře 700g
Naše cena:208 Kč
Běžná cena:215 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

KAWAR Černé bahno z Mrtvého moře s minerály z Mrtvého moře je 100% přírodní produkt.

ALPA Francovkový krém 40g
Naše cena:23 Kč
+
-
ks

Je ideálním doplňkem již osvědčené francovky ALPA.V jemném emulzním základě jsou obsaženy stejné přírodní silice jako v lihové francovce, navíc obohacené o olej z obilných klíčků, který dodává pokožce hebkost a vláčnost a je zdrojem vitamínů E a B.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811