Klíšťata

Nejprodávanější výrobky z této kategorie
Výrobce
Řazení
Repelent PREDATOR OUTD.impreg.spray200ml
Naše cena:228 Kč
+
-
ks

Voděodpudivý, insekticidní repelentní prostředek určený k aplikaci na oděv, obuv, stany, spací vaky, moskytiéry, závěsy apod. Vhodný pro lovce, rybáře, vojsko.

Pinzeta ALFA na klíšťata SADA s antibakt. ubrousky
Naše cena:38 Kč
+
-
ks

Pomocí této pinzety lehce a spolehlivě odstraníte klíště přisáté na kůži a antibakteriální ubrousek slouží k očištění postiženého místa. Vhodné pro lidi i zvířata.

Repelent gel 75ml
Naše cena:36 Kč
Běžná cena:37 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Kromě účinné látky diethyltoluamidu, který účinně odrazuje bodavý hmyz i klíšťata, obsahuje aromatické oleje s repelentními účinky: citronnelovou silici a citron. Tyto silice zároveň dávají gelu příjemnou parfemaci.

ARPALIT Bio repel.komáři klíšťata 150ml
Naše cena:86 Kč
Běžná cena:100 Kč
Ušetříte:14 %
+
-
ks

Arpalit Bio repelent sprej: Odpuzuje bodavý hmyz, komáry a klíšťata. Obsahuje biopesticidní účinnou látku (20% IR3535). Neobsahuje DEET! S přídavkem složek, které pokožku ošetřují a chrání. Dermatologicky testováno. Lze stříkat i na pokožku a vlasy.

Repelent PREDATOR JUNIOR spray 150ml
Naše cena:181 Kč
Běžná cena:186 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Repelentní pěna pro děti od 3 měsíců a osoby s přecitlivělou pokožkou. Odpuzuje klíšťata, komáry a jiný obtížný hmyz.

Pinzeta ALFA na klíšťata 1ks
Naše cena:27 Kč
Běžná cena:33 Kč
Ušetříte:18 %
+
-
ks

Pomocí této pinzety lehce a spolehlivě odstraníte klíště přisáté na kůži.

Repelent Predator MAXX Plus sprej 80 ml
Naše cena:223 Kč
+
-
ks

PREDÁTOR MAXX plus je vysoce účinný neparfemovaný repelent ve spreji s vysokým obsahem účinných látek ( DEET 249 g/kg a Ikaridin 251 g/kg). Odpuzuje, paralyzuje a hubí hmyz. Účinnost testována SZÚ. Určen pro dlouhodobou ochranu kůže až 12 h.

Repelent gel roll on 50ml
Naše cena:46 Kč
+
-
ks

Přípravek je určen k ošetření nechráněných míst pokožky rychlým způsobem roll on, jehož prostřednictvím nedochází k přímému kontaktu s pokožkou obsluhujících rukou. Poskytuje ochranu před bodavým hmyzem a klíšťaty.

Repelent sprej Forte 90 ml
Naše cena:70 Kč
Běžná cena:72 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Přípravek odpuzuje komáry, ovády, klíšťata a další druhy bodavého hmyzu. Pokožku nedráždí a nepoškozuje. Lze aplikovat na pokožku i oděv. Doba účinku je přibližně 3 hodiny.

DR.MULLER Tea tree oil 100%čistý 10ml
Naše cena:122 Kč
+
-
ks

Tea Tree Oil 100% Dr. Müller Pharma je standardizovaný, ultračistý, vysoce kvalitní olej získaný výhradně ze stromu Melaleuca alternifolia speciální šetrnou destilační metodou, která zaručuje jeho vysokou účinnost a jemné charakteristické aroma.

Repelent PREDATOR FORTE spray 150ml
Naše cena:143 Kč
+
-
ks

Aerosolový parfemovaný repelentní přípravek určený k odpuzování komárů, klíšťat a jiného obtížného hmyzu.

IXOsafe 10ml pro bezpeč.odstr.klíšťat
Naše cena:193 Kč
Běžná cena:199 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Mikroemulze s pinzetou na odstraňování klíšťat. Aktivní látka POLYLYSIN klíště vypudí ze zakousnutí, porézní mikrofilm klíště znehybní, omezí jeho aktivitu a připraví k odstranění. Klíště nezabíjí, ale zabraňuje jeho obrannému mechanismu uvolnění slin.

OFF Repelent Delicate rozprašovač 100ml
Naše cena:85 Kč
+
-
ks

Skutečná ochrana před komáry a klíšťaty.

DR.MULLER Tea tree oil roll-on 4ml
Naše cena:97 Kč
+
-
ks

Koncentrovaná frakce oleje čajovníku australského se zvýšeným podílem účinných složek a sníženým obsahem dráždivých látek. Účinné přírodní antiseptikum s antimikrobiálním a repelentním účinkem.

OFF Protection rozprašovač 100ml
Naše cena:117 Kč
+
-
ks

OFF!® Protection Plus rozprašovač – repelent v mechanickém rozprašovači chrání kůži proti komárům, tropickým komárům a klíšťatům až 8 hodin, tygřím komárům až 6 hodin, ovádům až 5 hodin. Účinkuje také na oblečení, postříkejte košili, kalhoty, ponožky.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811