Opary

Nejprodávanější výrobky z této kategorie
Výrobce
Řazení
DR.POPOV Tea Tree oil 11ml
Naše cena:96 Kč
+
-
ks

Olej z čajovníku australského (Tea Tree Oil) - 100% čistý olej. Při akné, plísních, ekzémech, oparech, spáleninách, po štípnutí hmyzem a při drobných rankách.

Topicrem CICA obnovující krém 40ml
Naše cena:190 Kč
Běžná cena:216 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

Krém speciálně vyvinutý pro podrážděnou kůži - mokvající vřídky (dermatitida, mykóza), trhliny, pocity pálení, opruzeniny, popáleniny, po dermatologických zákrocích, aj.

HBF Mast zinková 30g
Naše cena:56 Kč
Běžná cena:57 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Zklidňuje podrážděnou pokožku, působí chladivě, působí preventivně na místech náchylných k podráždění. Zklidňuje, chladí a kryje opary.

Annabis Lipsticann konopný balzám 15ml
Naše cena:73 Kč
+
-
ks

Skutečný balzám na rty, opary a prasklé koutky. Dlouhodobě zvláčňuje, zklidňuje a zpevňuje i velmi vysušené nebo popraskané rty.

Herpesin krém drm.crm.1x5g 5%
Naše cena:171 Kč
+
-
ks

Bílý hladký krém pro léčbu infekcí vyvolaných virem herpes simplex, projevujících se opary na rtech a obličeji (herpes labialis), primoinfekce i recidivy. Čtěte pozorně příbalový leták.

TOPVET Bergamot - 100% silice 10ml
Naše cena:86 Kč
Běžná cena:98 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

TOPVET Bergamot - 100% silice 10ml

DR.POPOV Tea Tree oil 25ml
Naše cena:181 Kč
+
-
ks

Má vynikající dezinfekční, hojivé a antiseptické účinky. Uplatňuje se v kosmetických i léčivých přípravcích. Neředěný je vhodný k ošetření pokožky při akné, plísních, ekzémech, oparech, spáleninách, po štípnutí hmyzem a při drobných rankách.

HemaGel 5g
Naše cena:157 Kč
+
-
ks

HemaGel podporuje hojení drobných poranění, řezných ran, odřenin, popálenin I. a II. stupně, puchýřů, oparů, proleženin, bércových vředů, pooperačních a ostatních poškození kůže. Dodává vlhkost do rány, snižuje bolestivost ran, zlepšuje vzhled jizev.

DR.POPOV Mast Tea Tree 50ml
Naše cena:64 Kč
Běžná cena:66 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Mast působí dezinfekčně, a tím čistí pokožku při akné a kožních potížích. 50 ml.

Brainway L-Arginin cps.100
Naše cena:304 Kč
Běžná cena:305 Kč
+
-
ks

Doplněk stravy. Semiesenciální aminokyselina s vazadilatačními účinky.

Lips Help mast na opary 10ml
Naše cena:50 Kč
+
-
ks

LIPS HELP je mast určená pro péči a ochranu úst. Díky obsahu vitamínů B1, B12 a C, a unikátní kombinaci bylinných extraktů a minerálů (zinek + meduňka) je vhodná zejména pro péči a ochranu úst u osob náchylných k oparům.

DR.MULLER Tea tree oil 100%čistý 10ml
Naše cena:122 Kč
+
-
ks

Tea Tree Oil 100% Dr. Müller Pharma je standardizovaný, ultračistý, vysoce kvalitní olej získaný výhradně ze stromu Melaleuca alternifolia speciální šetrnou destilační metodou, která zaručuje jeho vysokou účinnost a jemné charakteristické aroma.

Lips gel na afty 10ml
Naše cena:50 Kč
+
-
ks

LIPS gel na afty je určen pro péči, ochranu a pomoc při udržování dobrého stavu sliznice ústní. Doporučuje se zejména v případě výskytu aftů a při bolestivých poraněních, způsobených zubními protézami a ortodontickými přístroji (rovnátka).

DR.MULLER Tea tree oil roll-on 4ml
Naše cena:97 Kč
+
-
ks

Koncentrovaná frakce oleje čajovníku australského se zvýšeným podílem účinných složek a sníženým obsahem dráždivých látek. Účinné přírodní antiseptikum s antimikrobiálním a repelentním účinkem.

ABC Tea Tree Oil v krabičce 10ml
Naše cena:146 Kč
Běžná cena:150 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Originální antiseptický olej Tea Tree (100% Melaleuca alternifolia). Nejsilnější přírodní dezinfekce pro celou rodinu.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811