Pro budoucí maminky

Nejprodávanější výrobky z této kategorie
Výrobce
Řazení
Ovulační test OVULAR 5ks
Naše cena:70 Kč
Běžná cena:72 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

OVULAR je vynikající ovulační test, v jednom balení 5 testů. Pomocí tohoto testu určíte spolehlivě termín ovulace a nejvhodnější dobu pro početí. Ovular je cenný nástroj, který určuje období, kdy se buňky vajíčka a spermie setkají za nejlepších podmínek.

Terezia Company Hemo Plus + kyselina listová 50 kapslí + 10 kapslí ZDARMA
Naše cena:192 Kč
+
-
ks

HemoPlus díky obsahu vitamínů B2, B6, B9 a B12 přispívá k tvorbě červených krvinek a hemoglobinu a díky obsahu železa přispívá k přenosu kyslíku.

Těhotenský test PREGNANT 10 2ks
Naše cena:35 Kč
Běžná cena:36 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

PREGNANT 10 - vysoce přesný těhotenský test s extra citlivostí 10mlU/ml pro včasné zjištění těhotenství, balení obsahuje 2 ks. Test se provádí ponořením proužku testu do nádobky s močí.

Těhotenský test Top Test baby 2ks
Naše cena:32 Kč
Běžná cena:33 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Vysoce spolehlivý a snadno použitelný, jednokrokový proužkový těhotenský test. Díky mimořádné citlivosti 10mlU/ml a přesnosti dokáže identifikovat případnou graviditu již pátý den početí, v závislosti na výšce těhotenského hormonu hCG v moči.

Ovulační test Life Light 2ks nový
Naše cena:32 Kč
Běžná cena:34 Kč
Ušetříte:6 %
+
-
ks

Ovulační test Life Light 2ks je kvalitní a rychlý test používaný k předpovědi, kdy nastává zvýšení LH a kdy bude mít žena tedy pravděpodobně ovulaci a kdy je nevhodnější doba pro početí. V balení 2 testy ke zjištění ovulace.

Chytré miminko 30 tablet + 30 kapslí
Naše cena:289 Kč
+
-
ks

Pro těhotné a kojící s obsahem kyseliny listové.Chytré miminko® obsahuje 250 mg DHA.

MedPh Těhotenský test 2ks 10mlU/ml
Naše cena:36 Kč
Běžná cena:39 Kč
Ušetříte:8 %
+
-
ks

MedPharma Těhotenský test (10mlU/ml) je diagnostický zdravotnický prostředek in vitro pro sebetestování. Jedná se o jednorázový testovací proužek s pohárkem na moč. Citlivost 10mlU/ml. 2 testy v balení.

Těhotenský test RapiClear 2 Strip 2ks
Naše cena:59 Kč
Běžná cena:61 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Jednokrokový proužkový těhotenský test na včasné určení gravidity. Díky vysoké citlivosti umožňuje zjištění gravidity již 5-8 den po oplodnění vajíčka. Test je možno použít kdykoli během celého dne. Toto balení obsahuje 2 proužky.

Ovulační test RapiClear 5x LH strips
Naše cena:171 Kč
+
-
ks

RapiClear LH Strips je určen pro stanovení zvýšené hladiny lidského hormonu lutein (LH) ve vzorku moči za účelem zjištění ovulace. Test Vám pomůže stanovit nejvhodnější dobu pro oplodnění a naplánování těhotenství.

Clearblue těh.test dig.indik.početí
Naše cena:190 Kč
+
-
ks

Těhotenský test Clearblue digital Vám ukáže, kdy jste otěhotněla - test pro zjištění přítomnosti hCG hormonu v krvi pro domácí použití. Nejpřesnější výsledky v rané fázi těhotenství. Test lze provádět už 4 dny před očekávanou menstruací.

Pepino Těh.test 1ks Dipstrip
Naše cena:26 Kč
Běžná cena:27 Kč
Ušetříte:4 %
+
-
ks

Těhotenský test pro včasné zjištění těhotenství. Vysoká citlivost testu - HCG 10 mllu/ml, lze provádět již 2 dny od početí, zhruba 7 dnů před očekávanou menstruací, testování kdykoli během dne,přesnost více než 99%.

Těhotenský test Life Light 2ks nový
Naše cena:34 Kč
+
-
ks

Kvalitní těhotenský test Life-Light je rychlý a spolehlivý těhotenský test. Zjišťuje přítomnost lidského choriového gonadotropinu (HCG), který se v těhotenství velmi brzy objeví v moči. Citlivost testu je 20mlU/ml. Balení obsahuje dva testy.

Cemio Gravitest 2+1 2017 ČR/SK
Naše cena:46 Kč
+
-
ks

Cemio Gravitest je těhotenský test s vysokou citlivostí pro včasnou detekci těhotenství. Použitelný již ode dne očekávané menstruace. Nabízí vysokou přesnost, více než 99% a výsledek do 3 minut. Komfortní aplikace přímo do proudu moči.

MedPh Ovulační test Komfort 20mlU/ml 2ks
Naše cena:75 Kč
Běžná cena:85 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

MedPharma Ovulační test Komfort (20mlU/ml) je diagnostický zdravotnický prostředek in vitro pro sebetestování. Jedná se o jednorázovou testovací tyčinku. Citlivost 20mlU/ml.

MedPh Těhotenský test Komfort2ks10mlU/ml
Naše cena:84 Kč
Běžná cena:95 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

MedPharma Těhotenský test Komfort (10mlU/ml) je diagnostický zdravotnický prostředek in vitro pro sebetestování. Jedná se o jednorázovou testovací tyčinku. Citlivost 10mlU/ml. 2 kusy v balení.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811