Pro budoucí maminky

Nejprodávanější výrobky z této kategorie
Výrobce
Řazení
Ovulační test OVULAR 5ks
Naše cena:66 Kč
Běžná cena:70 Kč
Ušetříte:6 %
+
-
ks

OVULAR je vynikající ovulační test, v jednom balení 5 testů. Pomocí tohoto testu určíte spolehlivě termín ovulace a nejvhodnější dobu pro početí. Ovular je cenný nástroj, který určuje období, kdy se buňky vajíčka a spermie setkají za nejlepších podmínek.

Terezia Company Hemo Plus + kyselina listová 50 kapslí + 10 kapslí ZDARMA
Naše cena:192 Kč
+
-
ks

HemoPlus díky obsahu vitamínů B2, B6, B9 a B12 přispívá k tvorbě červených krvinek a hemoglobinu a díky obsahu železa přispívá k přenosu kyslíku.

Těhotenský test PREGNANT 10 2ks
Naše cena:32 Kč
Běžná cena:35 Kč
Ušetříte:9 %
+
-
ks

PREGNANT 10 - vysoce přesný těhotenský test s extra citlivostí 10mlU/ml pro včasné zjištění těhotenství, balení obsahuje 2 ks. Test se provádí ponořením proužku testu do nádobky s močí.

Bepanthen EXTRA mast 100 g
Naše cena:299 Kč
Běžná cena:333 Kč
Ušetříte:10 %
+
-
ks

Pomáhá předcházet vzniku opruzenin a pečovat o citlivou pokožku dětí i dospělých.

Těhotenský test IntiMed hCG QT DIPSTICK
Naše cena:33 Kč
+
-
ks

Test pro detekci raného stádia těhotenství pro domácí použití. Certifikováno TÜV Produkt Service GmbH. Citlivost testu 25mIU/mL. Test lze provést již 6 dnů před očekávanou menstruací. Výsledek testu lze indikovat již za 40 sekund. Až 99 % přesnost.

Těhotenský test Top Test baby 2ks
Naše cena:32 Kč
Běžná cena:33 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Vysoce spolehlivý a snadno použitelný, jednokrokový proužkový těhotenský test. Díky mimořádné citlivosti 10mlU/ml a přesnosti dokáže identifikovat případnou graviditu již pátý den početí, v závislosti na výšce těhotenského hormonu hCG v moči.

Těhotenský test Best-2 testy
Naše cena:32 Kč
+
-
ks

Těhotenský test s vysokou citlivostí pro zjištní raného stádia těhotenství, s vnitřní kontrolou správnosti výsledku. Balení obasahuje 2 ks.

Ovulační test Life Light 2ks nový
Naše cena:30 Kč
Běžná cena:33 Kč
Ušetříte:9 %
+
-
ks

Ovulační test Life Light 2ks je kvalitní a rychlý test používaný k předpovědi, kdy nastává zvýšení LH a kdy bude mít žena tedy pravděpodobně ovulaci a kdy je nevhodnější doba pro početí. V balení 2 testy ke zjištění ovulace.

MedPh Těhotenský test 2ks 10mlU/ml
Naše cena:37 Kč
+
-
ks

MedPharma Těhotenský test (10mlU/ml) je diagnostický zdravotnický prostředek in vitro pro sebetestování. Jedná se o jednorázový testovací proužek s pohárkem na moč. Citlivost 10mlU/ml. 2 testy v balení.

Chytré miminko 30 tablet + 30 kapslí
Naše cena:289 Kč
+
-
ks

Pro těhotné a kojící s obsahem kyseliny listové.Chytré miminko® obsahuje 250 mg DHA.

Těhotenský test RapiClear 2 Strip 2ks
Naše cena:57 Kč
Běžná cena:59 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Jednokrokový proužkový těhotenský test na včasné určení gravidity. Díky vysoké citlivosti umožňuje zjištění gravidity již 5-8 den po oplodnění vajíčka. Test je možno použít kdykoli během celého dne. Toto balení obsahuje 2 proužky.

Těhotenský test HCG test 1ks
Naše cena:21 Kč
+
-
ks

Těhotenský test s vysokou citlivostí pro zjištní raného stádia těhotenství, s vnitřní kontrolou správnosti výsledku.

Těhotenský test Life Light 2ks nový
Naše cena:33 Kč
+
-
ks

Kvalitní těhotenský test Life-Light je rychlý a spolehlivý těhotenský test. Zjišťuje přítomnost lidského choriového gonadotropinu (HCG), který se v těhotenství velmi brzy objeví v moči. Citlivost testu je 20mlU/ml. Balení obsahuje dva testy.

Těhotenský test VERTO 10 (2 ks v baleni)
Naše cena:35 Kč
+
-
ks

Těhotenský test s vysokou citlivostí pro zjištění raného stádia těhotenství, s vnitřní kontrolou správnosti výsledku. Výsledky lze považovat za validní v čase do 5 minut od kontaktu testu se vzorkem moči. Vysoce citlivý test 10mIU/ml.

MedPh Ovulační test Komfort 20mlU/ml 2ks
Naše cena:73 Kč
Běžná cena:75 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

MedPharma Ovulační test Komfort (20mlU/ml) je diagnostický zdravotnický prostředek in vitro pro sebetestování. Jedná se o jednorázovou testovací tyčinku. Citlivost 20mlU/ml.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811