Vlhký kašel a špatné odkašlávání

Nejprodávanější výrobky z této kategorie
Výrobce
Řazení
Vincentka Sirup jitrocel a mateříd.200ml
Naše cena:60 Kč
+
-
ks

VINCENTKA sirup s jitrocelem a mateřídouškou je přípravek s obsahem rostlinných extraktů z jitrocele a mateřídoušky v kombinaci s přírodní léčivou minerální vodou Vincentka.

ACC Long tbl.eff.20x600mg
Naše cena:180 Kč
+
-
ks

Šumivé tablety s vůní po ostružinách. Léčivá látka acetylcystein rozpouští všechny složky, které způsobují vazkost hlenu. Přípravek se užívá také při různých onemocněních dýchacích cest. Čtěte pozorně příbalový leták.

LEROS Fenyklovy caj 20x1.5g n.s.
Naše cena:32 Kč
+
-
ks

Leros Fenyklový bylinný čaj v nálevových sáčcích působí příznivě při pocitech plnosti, nadýmání a plynatosti. Podporuje trávení, správnou činnost střev a také tvorbu mateřského mléka. Usnadňuje odkašlávání. 20 nálevových sáčků po 1,5 g.

TOPVET Jitrocelový sirup - farmářský 300g
Naše cena:70 Kč
Běžná cena:80 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

TOPVET Jitrocelový sirup - farmářský 300g - Přispívá k normální funkci imunitního systému a dýchacích cest. Pomáhá také udržovat správnou funkci střev a jater. Bylina je používána rovněž k tlumení projevů kašle.

ACC sirup pro děti 20mg/ml por.s.1x100ml
Naše cena:75 Kč
Běžná cena:83 Kč
Ušetříte:10 %
+
-
ks

Mukolytikum, expektorans. Léčivá látka acetylcystein rozpouští všechny složky, které způsobují vazkost hlenu. Tím podporuje vykašlávání a tlumí dráždivý kašel. Dětem je možno podávat přípravek bez porady s lékařem od 2 let věku. Čtěte pozorně příbalový le

Mucosolvan pro dosp.por.sir.1x100ml
Naše cena:94 Kč
Běžná cena:113 Kč
Ušetříte:17 %
+
-
ks

Ambroxol, léčivá látka přípravku MUCOSOLVAN pro dospělé, zvyšuje v dýchacích cestách sekreci hlenu, tvorbu plicního surfaktantu a stimuluje činnost řasinek zajišťující transport hlenu. Čtěte pozorně příbalový leták.

Čaj Dětský průduškový 20x1.5g APOTHE
Naše cena:33 Kč
+
-
ks

Bylinná směs podporující funkci dýchacích cest, zlepšuje odkašlávání a působí desinfekčně na horní cesty dýchací.

Čaj Váňa Průduškový n.s. 40x1.6g
Naše cena:41 Kč
+
-
ks

Podporuje funkci horních a dolních cest dýchacích.

Prospan por.sir.1x100ml/700mg+odm.
Naše cena:135 Kč
Běžná cena:140 Kč
Ušetříte:4 %
+
-
ks

Přípravek PROSPAN jako účinnou složku obsahuje výtažek z listů břečťanu, který uvolňuje hleny v dýchacích cestách a usnadňuje odkašlávání. PROSPAN se používá k symptomatické léčbě akutních zánětů dýchacích cest a chronických bronchitid. Čtěte pozorně příb

Topvet Jitrocel s medem (Honig Spitzwegerich) 90g
Naše cena:33 Kč
Běžná cena:38 Kč
Ušetříte:13 %
+
-
ks

TOPVET Jitrocel s medem (Honig Spitzwegerich) 90g - Bonbóny obsahují cukr, glukózový sirup, med (20%), jitrocelový extrakt, přírodní bylinné a ostatní přírodní aroma, okyselující prostředek - kyselina citrónová; vitamín C, mentol, mátový olej

Bromhexin 8 BC  drg.25x8mg
Naše cena:50 Kč
Běžná cena:52 Kč
Ušetříte:4 %
+
-
ks

Přípravek se užívá k léčení všech onemocnění dýchacích cest, která jsou provázena tvorbou hustého, vazkého hlenu. Bromhexin mění složení hlenu, zkapalňuje ho a tím ulehčuje jeho vykašlávání. Účinek se projeví po 5 hodinách po požití. Čtěte pozorně příbalo

TOPVET Jitrocelový sirup 320g
Naše cena:70 Kč
Běžná cena:80 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

TOPVET Jitrocelový sirup 320g

HERBATA Květ podbělu bal.50g
Naše cena:72 Kč
Běžná cena:74 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Podbělové listí, samotné nebo ve směsích se používá v nálevu, samotný nebo v prsních čajových směsích. Podběl povzbuzuje organismus a zlepšuje chuť k jídlu.

Mucobene 600mg por.gra.sol.20x3g/600mgSA
Naše cena:129 Kč
+
-
ks

Přípravek je bílý až téměř bílý homogenní prášek s vůní po ovoci. Užívá se rozmícháním do vody, při léčbě akutních i chronických onemocnění dýchacích cest provázených tvorbou hustého a vazkého hlenu. Čtěte pozorně příbalový leták.

Kaloba por.gtt.sol.1x50ml
Naše cena:271 Kč
+
-
ks

Rostlinný výtažek ve formě kapek, je zařazen mezi léky proti kašli a nachlazení. Přípravek se užívá na zmírnění příznaků při akutních onemocněních dýchacích cest. Čtěte pozorně příbalový leták.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811