Zácpa/průjem

Nejprodávanější výrobky z této kategorie
Výrobce
Řazení
NESTLÉ BEBA 2 PRO 600g
Naše cena:199 Kč
Běžná cena:280 Kč
Ušetříte:29 %
+
-
ks

Instantní pokračovací kojenecká výživa obohacená o probiotické kultury Bifidobacterium Lactis BL a Streptococcus thermophilus TH4, o polynenasycené mastné kyseliny ARA a DHA, o nukleotidy a další imunonutrienty pro růst a vývoj dítěte.

Akce Dárek
NESTLÉ BEBA 4 PRO 600g
Naše cena:229 Kč
Běžná cena:277 Kč
Ušetříte:17 %
+
-
ks

BEBA 4 PRO je juniorská mléčná výživa pro děti od ukončeného 15. měsíce. Obsahuje živé probiotické kultury, které navozují v trávicím traktu harmonické prostředí, dochází ke snížení počtu průjmů, zácpy i nadýmání a posilují obranyschopnost miminka.

Akce Dárek
NESTLÉ BEBA 3 PRO 600g
Naše cena:229 Kč
Běžná cena:273 Kč
Ušetříte:16 %
+
-
ks

BEBA 3 junior je přípravek kojenecké mléčné výživy pro děti od 10.měsíce. Obsahuje živé probiotické kultury, které navozují v trávicím traktu harmonické prostředí, dochází ke snížení počtu průjmů, zácpy i nadýmání a posilují obranyschopnost miminka.

Akce Dárek
NESTLÉ BEBA 2 PRO 3x600g
Naše cena:745 Kč
+
-
ks

Instantní pokračovací kojenecká výživa obohacená o probiotické kultury Bifidobacterium Lactis BL a Streptococcus thermophilus TH4, o polynenasycené mastné kyseliny ARA a DHA, o nukleotidy a další imunonutrienty pro růst a vývoj dítěte.

Akce Dárek
Hidrasec 100mg tvrdé tobolky por.cps.dur.10x100mg
Naše cena:138 Kč
+
-
ks

Hidrasec je léčivý přípravek určený k léčbě průjmu. Hidrasec je určen k léčbě příznaků akutního (náhle vzniklého) průjmu u dospělých i v případech, kdy nemůže být léčena příčina průjmu.

Suppositoria glycerini LÉČIVA 10x2.35g
Naše cena:65 Kč
Běžná cena:67 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Přípravek je určen k léčbě zácpy nejrůznějšího původu. Čtěte pozorně příbalový leták.

Lacidofil cps.45
Naše cena:150 Kč
Běžná cena:155 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Přípravek se užívá pro předcházení i léčení průjmových onemocnění. Čtěte pozorně příbalový leták.

LEROS Senna - list 40g syp.
Naše cena:44 Kč
+
-
ks

Leros Senna list rostlinné projímadlo. Přípravek se užívá jako krátkodobá léčba funkční zácpy, k akutnímu vyprázdnění střev před vyšetřením. Čtěte pozorně příbalový leták.

Forlax 10g por.plv.sol.20x10 g
Naše cena:138 Kč
Běžná cena:142 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Téměř bílý prášek s vůní a chutí po pomerančích a grapefruitech, určený pro přípravu perorálního roztoku. Podává se při symptomatické léčbě zácpy u dospělých a dětí od 8 let výše. Čtěte pozorně příbalový leták.

Imodium por.cps.dur.20x2mg
Naše cena:159 Kč
+
-
ks

Přípravek je určen k symptomatické léčbě akutního a chronického průjmu. U pacientů s ileostomií jej lze použít k redukci počtu stolic, objemu stolice a úpravě její hustoty. Čtěte pozorně příbalový leták.

Carbosorb tbl.20x320mg-blistr
Naše cena:54 Kč
Běžná cena:59 Kč
Ušetříte:8 %
+
-
ks

Přípravek pohlcuje plyny a toxické látky ze zažívacího ústrojí a chrání sliznice zažívacího ústrojí před dráždivými účinky potravy a před průjmy. Čtěte pozorně příbalový leták.

Super Dophilus cps.60
Naše cena:289 Kč
Běžná cena:294 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Střevní mikroflóra sehrává zásadní roli v oblasti prevence řady chorob. Jakékoliv narušení bakteriální rovnováhy v jejím množství či složení může vyvolat nežádoucí imunitní reakce nebo zažívací problémy.

Apo-Ibuprofen tbl.por.flm.100x400mg
Naše cena:119 Kč
Běžná cena:124 Kč
Ušetříte:4 %
+
-
ks

Přípravek Apo-Ibuprofen 400 mg obsahuje léčivou látku ibuprofen. Ibuprofen patří do skupiny tzv. nesteroidních antiflogistik (protizánětlivých léků, NSAID), zmírňuje bolest a snižuje horečku. Čtěte pozorně příbalový leták.

Dulcolax čípky rct.sup.6x10mg
Naše cena:74 Kč
+
-
ks

DULCOLAX čípky pro podporu defekce. Bílé, nebo lehce nažloutlé čípky torpédovitého tvaru s hladkým nebo lehce mastným povrchem. Čtěte pozorně příbalový leták.

HERBATA Kořen pampelišky bal.50g
Naše cena:43 Kč
+
-
ks

Herbata kořen pampelišky je vhodný k použití při revmatismu, poruchách trávení, při zvýšené hladině cholesterolu a při zánětech žlučníku.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811