ABENA Aktiv-chlad.ošetřuj.gel 250ml 6654

Obrázek ABENA Aktiv-chlad.ošetřuj.gel 250ml 6654

Chladící ošetřující gel slouží ke zlepšení prokrvení pokožky, podpoře terapie natržení, naražení a zhmoždění. Celý popis

EAN: 5703538933097
Výrobce: ABENA
Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 99 Kč (ušetříte 3 %)
Naše cena: 96 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Abena Aktiv je chladící, příjemně působící preparát ke zlepšení prokrvení pokožky. Předchází proležení a slouží k podpoře terapie natržení, naražení a zhmoždění, stejně jako při bolestech svalů a kloubů. Abena Aktiv je vyroben na bázi přírodních látek, které produkují gel. Nevysušuje kůži a přírodní éterické oleje, jako z máty peprné, rozmarýnu, smrkového jehličí a kosodřeviny, působí trvale osvěžujícím způsobem.

Použití:
Příslušné části těla podle potřeby jednou nebo vícekrát denně natřít.

Řada léčebné kosmetiky k péči o pokožku je založena na základních principech hygieny. Jedná se o ucelený soubor obsahující výrobky k myti, čištěni, krémy, tělová mléka i masti. Tyto výrobky byly speciálně vyrobeny na základě konzultaci s konečnými uživateli pro uspokojení individuálních potřeb každého jednotlivce, a jsou dávkovány z hygienických dávkovačů ve velmi pečlivě odměřených množstvích.

Poznámka: 
Balení Abena Skincare jsou barevně rozlišená pro lepší orientaci pří použití a to následujícím způsobem: bílé - masti, modré - myti vodou, zelené- mytí bez vody, červené- desinfekční prostředky, žluté- krémy a tělová mléka.

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811