ABRI Form Air Ext. Plus L3 20ks 43067

Obrázek ABRI Form Air Ext. Plus L3 20ks 43067

Plenkové kalhotky pro dospělé s prodyšným povrchem Air Plus, pro střední a těžký stupeň inkontinence, zejména u ležících pacientů. Není nutná fixace. Obvod boků 100 - 150cm, sací schopnost 3400 ml. Celý popis

EAN: 5703538759819
Výrobce: ABENA
Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 317 Kč (ušetříte 3 %)
Naše cena: 307 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Sací schopnost: 3400 ml.

Plenkové kalhotky se zapínají samolepicími pásky, které umožňuji i opakovanou aplikaci. Plenkové kalhotky Abri Form Air Plus máji elastický okraj s lycrovými vlákny v pase i po bocích, který zajišťuje dokonalou těsnost pleny. Všechny plenky obsahují vrstvu TOP DRY ®, dvojitou rozvodovou vrstvu s extrajádrem pro rychlou absorpci, Odour System k pohlcování pachů, vícenásobnou opakovanou absorpční schopnost a samozřejmě indikátor vlhkosti. Po celé délce pleny jsou umístěny vnitřní elastické bariéry s lycrovými vlákny, zabraňující protečení. Flexibilní vnější fólie se lépe pnzpůsobuje tvaru těla. Plenkové kalhotky disponují prodyšnou spodní fólií Air Plus, která snižuje riziko podráždění pokožky a zároveň nabízí uživateli vyšší komfort. Prodyšná fólie, která je absolutně nešustivá a maximálně diskrétní, na dotek působí jako látka. 

Způsob předepisování a úhrada VZP: 
Předepisuje smluvní lékař pojišťovny odborností PRL, URN, GYN, NEU a GER na poukaz PZT pro inkontinentni pacienty v ambulantní péči od 3 let věku, který zároveň určí stupeň inkontinence. V případě, že pomůcky předepisuje odborný lékař, v jehož péči je inkontinentni pojištěnec, je povinen písemně informovat praktického lékaře pojištěnce o vyšetření a předepsání pomůcky. Hrazeno rovněž obyvatelům domovů pro seniory a domovů pro osoby se zdravotním pojištěním. Pojištěncům ve zdravotnické ústavní péči a odborných léčebnách pojišťovna tyto pomůcky nehradí.

Limity úhrad 
1) vložky pro lehkou inkontinenci: max. 150 ks. měsíčně - nějvýše do 550 Kč/měs. 
2) vložné pleny: max. 150 ks měsíčně - nejvýše do 900 Kč/měs. 
3) plenkové kalhotky: max. 150 ks měsíčně - nejvýše do 1400 Kč/měs. 
4) fixační kalhotky pro 1) a2): max. 24 ks ročně - nejvýše do 190 Kč/rok 
5) podložky absorpční: úhrada VZP 75% - max. 60 ks měsíčně 
- pro I. a II. stupeň: součást finančního limitu pro konkrétní stupeň 550 Kč a 900 Kč 
- pro III. stupeň: i nad finanční limit 1400 Kč/měs.

 Obecné informace pro předepisování poukazů:

Preskripční období jsou max. 3 měsíce. 
Není vázáno revizním lékařem. 
Není striktní povinnost odborného vyšetření. 
Na poukaz může být předepsán pouze jeden kód s možností kombinace více poukazů a tím typu výrobku, u I. a II. stupně je možno využít kombinace vložek a vložných plena stejně tak u II. a III. stupně lze kombinovat vložné pleny a kalhotky pro denní a noční období v možném dvou nebo tříměsíčním preskripčním období. To znamená, že pacient může být přes den zařazen do II. stupně a využít vložné pleny a v noci využít plenkové kalhotky, které jsou zařazeny ve III. stupni. 
O vystavení poukazu musí být proveden záznam v dokumentaci pojištěnce. 

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811