ACAI BIO, PRÁŠEK

Obrázek ACAI BIO, PRÁŠEK

Tento prášek vznikl rozemletím bobulí exotického ovoce acai (Euterpe oleracea), které je doslova nabité výživnými látkami. Celý popis

EAN: 8595619500017
Výrobce: Vitalvibe
Dostupnost: Skladem
Typ produktu: Doplňky stravy
Běžná cena: 468 Kč (ušetříte 12 %)
Naše cena: 411 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Tento prášek vznikl rozemletím bobulí exotického ovoce acai (Euterpe oleracea), které je doslova nabité výživnými látkami. Bobule jsou plody obrovských palem, rostoucích v brazilských a peruánských oblastech Amazonie. Teprve nedávno se ovoce acai stalo populární i v západním světě i díky svému velmi vysokému množství antioxidantů.

Příběh ovoce acai začíná v Jižní Americe, kde jsou dvakrát ročně sklízeny z vysokých palem černé, třpytivé a výživné bobule. V Brazílii, kde se hojně pěstují, představují acai palmy jednu z nejdůležitějších rostlin, protože toto ovoce je zde hlavní složkou stravy. Sušení nasbíraných plodů probíhá pomocí mrazu, což napomáhá k uchování nejvyšší kvality a koncentrace účinných látek v acai prášku.

Plody acai vynikají množstvím výživných bioaktivních látek. Obsahují antioxidanty a důležité vitamíny (vitamín C, vitamíny skupiny B, vitamín A a vitamín E). Jsou také zdrojem základních minerálů (vápník, fosfor, draslík) a vlákniny.

 

Doporučené dávkování: 1-2 kávové lžičky denně (5-10 g)

Složení: 100% lyofilizovaný prášek z BIO acai bobulí

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811