Acylpyrin + C tbl.eff. 12

Obrázek Acylpyrin + C tbl.eff. 12

Užívá se ke snížení horečky a bolesti při chřipce a nachlazení. Čtěte pozorně příbalový leták. Celý popis

EAN: 8594002959784
Kód SÚKL: 0084255
Naše cena: 76 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Účinné látky: Acidum acetylsalicylicum, Acidum ascorbicum
 
Acylpyrin + C se užívá ke snížení horečky a bolesti při chřipce a nachlazení. Dále se přípravek užívá k léčbě lehkých až středních bolestí (např. bolestí hlavy, zubů, kloubů, svalů, zubů, neuralgie, bolesti vertebrogenního původu, bolesti při menstruaci, zánětu a pří bolesti nervového původu). Snižování teploty hlavně při onemocněních chřipkového charakteru a akutních zánětech horních cest dýchacích. Přípravek mohou užívat dospělí a mladiství.  

Acylpyrin+C se nesmí podávat dětem a mladistvým do 16 let v průběhu horečnatého onemocnění.

Šumivoutabletu rozpusťte ve sklenici vody a vypijte.

Dávkování: 
Nedoporuči-li lékař jinak, užívají dospělí a mladiství 1 tabletu v jednotlivé dávce. Dávku je možné opakovat podle potřeby ve 4 hodinových intervalech. Maximální denní dávka je 6 tablet. Přípravek je vhodné užívat po jídle.

Neužívat při přecitlivělosti na účinné nebo pomocné látky, při vředové chorobě žaludku a střev, pn senné rýmě nebo jiných alergických onemocněních, při tvorbě močových kamenů, při těžkém onemocnění jater, před chirurgickými zákroky spojenými s větším krvácením. Acylpyrin + C se nesmí podávat dětem. Dále se přípravek nesmí užívat ve třetí třetině těhotenství. V první a druhé třetině těhotenství a během kojení se Acylpyrin + C užívá pouze na doporučení lékaře.

Vedlejší příznaky: 
Při užívání přípravku Acylpyrin + C se mohou objevit zažívací poruchy, např. pálení žáhy, nevolnost, zvracení. Při případném výskytu nežádoucích účinků nebo jiných neobvyklých reakcích se o dalším užívání přípravku poraďte s lékařem. 

Čtěte pozorně příbalovou informaci.

 

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811