Advantix-psy s.o.nad 25kg a.u.v.4x4ml

Obrázek Advantix-psy s.o.nad 25kg a.u.v.4x4ml

Ektoparazitikum ve formě spot-on roztoku, pro léčbu a prevenci infestace blechami, klíšťaty, komáry, flebotomy a všenkami. Celý popis

EAN: 4007221037750
Běžná cena: 1 211 Kč (ušetříte 2 %)
Naše cena: 1 190 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Léčba a prevence infestace blechami (Ctenocephalides canis, Ctenocephalides felis).

Blechy na psech jsou zabíjeny během jednoho dne po aplikaci. Jednorázová aplikace chrání před dalším napadením blechami po dobu 4 týdnů. Přípravek může být použit jako součást léčebné strategie alergie na bleší kousnuti (FAD).

Přípravek má persistentní, akaricidni a repelentni účinnost proti infestaci klíšťaty (Rhipicephalus sanguineus a Ixodes ricinus po dobu 4 týdnů a Dermacentor reticularis po dobu 3 týdnů). Klíšťata přítomná na psovi už v době aplikace nemusí být usmrcena během 2 dnů po léčbě a mohou zůstávat přichycená a viditelná.

Proto je doporučeno odstranit klíšťata přítomná na psovi již v době aplikace, aby se zabránilo jejich přichycení a sání krve. Jednorázová aplikace má repelentni (zabraňující sání) účinnost proti flebotomům (Phlebotomus papatasi po dobu 2 týdnů a Phlebotomus perniciosus po dobu 3 týdnů), proti komárům (Aedes aegypti po dobu 2 týdnů a Culex pipiens po dobu 4 týdnů) a proti bodalce stájové (Stomoxys calcitrans) po dobu 4 týdnů. 
 
Doporučená minimální dávka je: 10 mg/kg živé hmotnosti imidaclopridu a 50 mg/kg živé hmotnosti permethrinu. Aplikuje se 1 pipeta ADVANTIX roztok pro nakapání na kůži - spot-on pro psy nad 25 kg pro psy od 25- 40 kg. Pro psy > 40 kg je možno použít kombinaci pipet.

Určeno pouze pro podání na kůži.

Návod k použití: Vyjměte jednu pipetu z balení. Držte aplikátor pipety ve vzpřímené pozici, zatočte a vytáhněte uzávěr. Opačný konec uzávěru nasaďte na pipetu a otočením porušte těsnění pipety. Uzávěr sundejte. Aplikujte na klidně stojícím psovi. Celý obsah pipety by měl být aplikován rovnoměrně ve čtyřech kápnutích na hřbetu psa od ramen po kořen ocasu. Při každém kápnutí rozhrňte srst, až je viditelná kůže. Přiložte ústí pipety pňmo na kůži a stisknutím pipety aplikujte pňslušnou část obsahu přímo na její povrch. Neaplikujte příliš velké množství roztoku najedno místo, roztok by mohl stékat po boku psa. 

 

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811