AJATIN PLUS Extra 1000ml

Obrázek AJATIN PLUS Extra 1000ml

AJATIN PLUS EXTRA je mycí a dezinfekční přípravek se širokým spektrem účinnosti proti patogenním organismům. Kombinuje dvě biocidní účinné látky, které zaručují široké spektrum účinku, při nízkých koncentracích v rychlém čase. Celý popis

EAN: 8590329682213
Výrobce: PROFARMA PRODUKT
Dostupnost: Nedostupné
Naše cena: 82 Kč
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

AJATIN PLUS EXTRA je vhodný k mytí a dezinfekci ploch a předmětů z kovu, gumy, kůže, dřeva, skla a dalších materiálů.

Lze použít i pro plošnou dezinfekci obytných prostor a budov (malby, omítky, nátěry, krovy apod.). Dezinfekci provádějte ponořením do roztoku, dokonalým otřením roztokem, nebo postříkáním (u mechanických rozprašovačů aplikujte ze vzdálenosti 10 cm).

Dezinfekce pro veterinárně-hygienické účely: technologická zařízení pro výrobu veterinárních přípravků, zásobníky, potrubní systémy aj. omyjte případně napusťte roztokem AJATINU PLUS EXTRA. Nechte působit 15 minut. Poté vše opláchněte pitnou vodou.

Prostory, ve kterých se chovají, zdržují nebo přepravují zvířata vystříkejte důkladně roztokem AJATINU PLUS EXTRA Nechte působit do uschnutí.

Dezinfekce technologických zařízení a prostor pro výrobu potravin a krmiv: výrobní zařízení, zásobníky, potrubní systémy, potřeby pro konzumaci, skladové prostory a přepravní systémy omyjte, případně napusťte roztokem AJATIN a PLUS EXTRA . Nechte působit 15 minut. Poté vše opláchněte pitnou vodou.

Upozornění: Mýdla ruší dezinfekční účinek. Dezinfekci provádějte buď po umytí a opláchnuti nebo provádějte mytí až po 15 minutách působení dezinfekce. Není vhodná kombinace AJATINU a PLUS EXTRA se silně oxidujícími látkami (peroxid vodíku).

Používá se neředěný dle potřeby na dezinfekci ploch, předmětů.

Složení:
Benzalkonium bromide (BKC), Lonzabac 12.100, voda, pomocné látky.

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811