Algesal drm.crm.1x100g

Obrázek Algesal drm.crm.1x100g

Přípravek Algesal krém se používá k místní léčbě bolestivých poúrazových stavů s projevy otoku či zánětu. K místní léčbě zhmožděnin a bolestí v traumatologii, k místní léčbě revmatických bolestí svalů a kloubů. Čtěte pozorně příbalový leták. Celý popis

EAN: 9120008840574
Kód SÚKL: 0151435
Naše cena: 161 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Účinné látky: Diethylamini salicylas, Myrtecainum 

K místní léčbě zhmožděnin a bolesti v traumatologii, k místní léčbě revmatických bolestí svalů a kloubů.
Tento lék je lokální analgetikum a antirevmatikum.

Algesal krém obsahuje kombinaci účinných látek, které odlišnými způsoby urychlují procesy hojení. Salicylát působí proti bolesti, protizánětlivě a zmírňuje otok. Myrtekain snižuje svalové napětí a působí místní znecitlivění. Účinné látky jsou rychle a úplně vstřebány kůží a působí přímo na postiženou oblast. Nástup účinků po nanesení krému je rychlý.
Přípravek Algesal krém se používá k místní léčbě bolestivých poúrazových stavů s projevy otoku či zánětu, např. pohmožděnin, výronů a vyvrknutí kloubů, natržení svalů, šlach a vazů, pokud lékař nedoporučil fixační obvaz. Při drobných pohmožděninách, výronech a vyvrknutích můžete použít Algesal bez porady s lékařem.
Při místní léčbě revmatických bolestí svalů a kloubů se přípravek používá pouze na doporučení lékaře.

Přípravek mohou používat dospěli a mladiství od 12 let.

Použití: 
Dvakrát až třikrát denně nanést na postižená místa a vtírat do úplné resorpce kůži. Po použití se doporučuje umýt si ruce.
Doporučená délka podávání je 15 dní.

Kontraindikace: 
Hypersenzitivita na léčivé látky nebo na kteroukoli pomocnou látku, na látky s podobným účinkem nebo na jiné látky (např. lokální anestetika). Přípravek nesmi být aplikován na sliznice, do očí, na porušenou kůži, tj. na popáleniny, exsudativní kožní onemocnění, exémy, infikované nebo otevřené rány nebo rány pod okluzivním obvazem. Ojediněle se může objevit kontaktní alergie, kdy je nutno aplikaci přerušit.


Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811