ALLNATURE

Nejprodávanější výrobky
Řazení
Allnature Křemelina 300 g
Naše cena:205 Kč
+
-
ks

Allnature Křemelina prášek je unikátní doplněk stravy, který organismu dodává přírodní a snadno vstřebatelný organický křemík.

Allnature Kokosový olej panenský BIO 500
Naše cena:259 Kč
+
-
ks

Allnature Bio Kokosový olej je 100% přírodní olej, který je lisován za studena a pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství.

Allnature Forskolin Pr.forte 400mg 60cps
Naše cena:154 Kč
+
-
ks

Allnature Forskolin Premium forte je vyroben z extraktu z kořene Kopřivy indické neboli Coleus Forskohlii.

Allnature Kotvicnik zemni bylinne kapky
Naše cena:86 Kč
+
-
ks

Kotvičník, latinsky Tribulus terrestris je pozoruhodnou bylinou. Těší se oblibě hlavně u sportovců nebo kulturistů, ale může zajímat každého, kdo by rád zvýšil hladinu testosteronu, sexuální apetit, ale také se udržoval mnohem více vitální a v kondici.

Allnature Berberin Extrakt98% 500mg60cps
Naše cena:154 Kč
+
-
ks

Tento doplněk stravy obsahuje 98% extrakt z Berberis aristata neboli Dřišťálu osinatého. Ten se přirozeně vyskytuje v mírně subtropických oblastech Evropy, Asie, Afriky a Severní a Jižní Ameriky.

Allnature Epsomská sůl Levandule 1000 g
Naše cena:162 Kč
+
-
ks

Epsomská sůl do koupele s levandulí. Epsomská sůl detoxikuje a uvolňuje svaly, levandule působí příznivě na kvalitu spánku.

Allnature Aloe vera Premium 1000 ml
Naše cena:164 Kč
+
-
ks

Aloe Vera Premium pomáhá pročišťovat střeva, rozpouštět hleny při rýmě a celkově má velmi dobrý vliv na organismus člověka.

Allnature Kokos. olej panenský BIO 1000
Naše cena:256 Kč
+
-
ks

Allnature Bio Kokosový olej je 100% přírodní olej, který je lisován za studena a pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství.

Allnature Medvedice lekarska bylinne kap
Naše cena:127 Kč
+
-
ks

Doplněk stravy - bylinná tinktura z medvědice lékařské - u nás velmi vzácný keřík, jehož plody doslova milují medvědi, je po celá staletí znám jako zázrak pro lidi s urologickými problémy.

Allnature Aloe Vera BIO 100% šťáva 500 m
Naše cena:133 Kč
+
-
ks

100% neředěná šťáva z Aloe vera (Barbadensis Miller). Neobsahuje konzervační látky, barviva ani sladidla. Jemná chuť bez výrazného aroma. Není ředěno vodou. Neobsahuje alkohol. Stabilizováno pasterizací.

Allnature Čaj Ostropestřec plod 300 g
Naše cena:134 Kč
+
-
ks

Ostropestřec je známý zejména pro svou schopnost příznivě podporovat trávení a funkci jater, čímž přispívá k pročištění organismu. Pozitivně ovlivňuje činnost srdce a pomáhá udržovat normální hladinu cukru v krvi. Posiluje imunitu a působí antioxidačně.

Allnature Epsomská sůl Mateřídouška 1000
Naše cena:162 Kč
+
-
ks

Epsomská sůl do koupele s mateřídouškou. Epsomská sůl detoxikuje a uvolňuje svaly, mateřídouška má silné antibakteriální účinky.

Allnature Psyllium BIO 150 g
Naše cena:90 Kč
+
-
ks

Vláknina psyllium má unikátní schopnost nabobtnat a zvětšit svůj objem, takže opravdu i malé množství zaplní žaludek a vyvolá pocit sytosti. Tím, že psyllium pohlcuje nadbytečné tekutiny, vzniká gelová hmota, která působí jako píst.

Allnature Čaj Maliník list 250 g
Naše cena:124 Kč
+
-
ks

Maliník je účinným pomocníkem během vylučování zadržované vody z organismu. Jeho účinky ocení zejména ženy, neboť maliník přispívá k udržení komfortu před a během menstruace nebo během menopauzy. Malík zároveň podporuje trávení.

Allnature Zensen pravy bylinne kapky 50
Naše cena:127 Kč
+
-
ks

Osvěžte s ženšenem svoje tělo a dodejte mu potřebnou vitalitu. Tinktura Allnature Ženšen pravý je k tomu tou nejsnazší cestou.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811