ALPA Francovka kaštan 60ml

Obrázek ALPA Francovka kaštan 60ml

Kaštanový extrakt má příznivý vliv na poruchy periferního prokrvení (studené nohy, fialové ruce), příznivě ovlivňuje pružnost a pevnost cévních stěn díky přírodním látkám obsažených v extraktu z jírovce maďalu. Celý popis

EAN: 85922297
Výrobce: ALPA
Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 29 Kč (ušetříte 3 %)
Naše cena: 28 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Je vhodná svými účinnými složkami především 

- po zředěni vodou k obkladům
- při otocích nohou (pokud nemají původ v nedostatečnéfunkci srdce a ledvin)
- při nezánětlivé formě křečových žil
- při sportovních a jiných úrazech.

Jestli jste si mysleli, že francovka ALPA je jen pro sportovce, hodně jste tuhle zázračnou vodičku podcenili! Počítejte s námi. Pomáhá po mimořádné fyzické zátěži, ať už jde osekání dřeva na chatě či malování bytu ve městě. Vyplatí se přibalit ji, když cestujete, protože uleví svalům při horské túře i tělu zdřevěnělému po 12 hodinovém řízení auta k moři. Látky obsažené ve francovce ALPA mají také hojivé a dezinfekční účinky, které vyvolávají uvolnění a osvěžení pokožky, zmírňují bolesti hlavy, kloubů, ulevují při chřipce a nachlazení. Proto lze francovku ALPA použit i na ošetřeni drobných oděrek nebo hmyzích štípnutí.

A můžete si ji kápnout i do koupele, kde uleví tělu i mysli! Takže ať doma, či na cestách, vyplatí se mít Alpu po ruce. Všestrannější ošetřovatelku byste těžko hledali. 

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811