ALPA Francovka lesana 60ml

Obrázek ALPA Francovka lesana   60ml

Lihový roztok přírodního mentolu a extraktu z jehličí. Má aromatickou, výrazně pryskyřičnou vůni. Přírodní silice a pryskyřice příznivě působí při inhalacích, příznivě působí při masážích, podporují prokrvení kůže. Celý popis

EAN: 85911109
Výrobce: ALPA
Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 22 Kč (ušetříte 5 %)
Naše cena: 21 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.


Použití: Rostlinné silice příznivě působí pří inhalacích, při masážích podporují prokrvení kůže.

Osvědčený domácí prostředek ke zmírnění řady nepříjemných bolestí při kloubním a svalovém revmatismu, při chorobách z nachlazení, při odstranění celkové únavy po mimořádné zátěži organismu, po tělesné námaze nebo sportovních výkonech. Je vítanou pomocí i pro nemocné upoutané delší dobu na lůžko, u nichž zabraňuje vzniku proleženin. 

Jestli jste si mysleli, že francovka ALPA je jen pro sportovce, hodně jste tuhle zázračnou vodičku podcenili! Počítejte s námi. Pomáhá po mimořádné fyzické zátěži, ať už jde osekání dřeva na chatě či malování bytu ve městě. Vyplatí se přibalit ji, když cestujete, protože uleví svalům při horské túře i tělu zdřevěnělému po 12 hodinovém řízení auta k moři. Látky obsažené ve francovce ALPA mají také hojivé a dezinfekční účinky, které vyvolávají uvolnění a osvěžení pokožky, zmírňují bolesti hlavy, kloubů, ulevují při chřipce a nachlazení. Proto lze francovku ALPA použit i na ošetřeni drobných oděrek nebo hmyzích štípnutí.

A můžete si ji kápnout i do koupele, kde uleví tělu i mysli! Takže ať doma, či na cestách, vyplatí se mít Alpu po ruce. Všestrannější ošetřovatelku byste těžko hledali. 

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811