ALPA

Nejprodávanější výrobky
Řazení
ALPA Koňský balzám hřejivý 250 ml
Naše cena:116 Kč
Běžná cena:118 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Kosmetický prostředek určený k zevnímu použití na masáže těla. Účinná látka na bázi výtažků z chilli zajišťuje výrazný hřejivý efekt a společně v kombinaci s rozmarýnem dochází ke snížení bolesti kloubů, svalů a zad.

Arthrosan mast 30g
Naše cena:80 Kč
+
-
ks

Kosmetický prostředek určený k zevnímu použití. Nositeli účinku masti ARTHROSAN jsou mentol, kafr a bylinné silice (kosodřevina, rozmarýn, levandule, eukalypt, hřebíček, máta peprná a skořice) v masťovém základu se včelím voskem.

ALPA Francovka 60ml
Naše cena:25 Kč
+
-
ks

Lihový roztok silic, některých jejich obsahových látek (mentolu, linaloolu, nerolu aj.), ale i dalších aromatických látek.

ALPA Herbal bylinné mazání 250 ml
Naše cena:115 Kč
+
-
ks

Kosmetický prostředek určený k zevnímu použití při bolestech svalů, kloubů, sport.poraněních, bolestech hlavy. Mazání je vhodné i na křečové žíly, zlomeniny a pohmožděniny. Vyvolává rychlé osvěžení, uvolnění, prokrvení pokožky a urychluje rekonvalescenci.

ALPA Francovka kaštan 60ml
Naše cena:28 Kč
Běžná cena:29 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Kaštanový extrakt má příznivý vliv na poruchy periferního prokrvení (studené nohy, fialové ruce), příznivě ovlivňuje pružnost a pevnost cévních stěn díky přírodním látkám obsažených v extraktu z jírovce maďalu.

ALPA pedik zásyp na nohy 100g
Naše cena:36 Kč
Běžná cena:37 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

PEDIK DEO zásyp na nohy obsahuje ricinolen zinečnatý - chemicky váže pach, vznikající nadměrným pocením nohou. Zásyp má příjemnou levandulovou vůni.

ALPA Lesana bylinný gel 100ml
Naše cena:52 Kč
Běžná cena:53 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

LESANA bylinný gel má díky vysokému obsahu mentolu výrazně chladivé účinky. Směs éterických olejů, eukalyptová a borovicová silice pro regeneraci.

ALPA bylinný krém arnika 40g
Naše cena:33 Kč
Běžná cena:34 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Arnika obsahuje účinné látky, které mají léčivé účinky prakticky na veškeré rány a působí i na křečové žíly, ulevují při bolestech kloubů, bolestech nohou. Skořice a rozmarýn omezují bolestivost svalů, kloubů a mají výrazné aromaterapeutické účinky.

Aviril dětský krém 50ml
Naše cena:41 Kč
Běžná cena:42 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

AVIRIL dětský ochranný krém k ošetření podrážděné nebo opruzené dětské pokožky. Obsahuje zinek, vitamín E a D-panthenol, pro regeneraci a zklidnění.

Aviril krém na ruce s vitamíny 100ml
Naše cena:29 Kč
+
-
ks

Ochranný krém s obsahem vitamínu E a D-pantenolem, měsíčkovým extraktem a extraktem z ovesných vloček.

ALPA Francovkový gel 100 ml
Naše cena:50 Kč
+
-
ks

ALPA bylinný gel umožňuje aplikaci bylin, obsažených v tradiční francovce Alpa, ve formě gelu. Má regenerační účinky.

ALPA Dent úst.dezodorant 30ml
Naše cena:41 Kč
Běžná cena:42 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

ALPA-dent ústní dezodor s mátou a eukalyptem. Díky obsaženým účinným látkám osvěží Váš dech kdykoli. V kabelkovém mechanickém rozprašovači je určen k dezodoraci ústní dutiny v kterémkoli okamžiku.

ALPA Francovka lesana   60ml
Naše cena:28 Kč
Běžná cena:29 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Lihový roztok přírodního mentolu a extraktu z jehličí. Má aromatickou, výrazně pryskyřičnou vůni. Přírodní silice a pryskyřice příznivě působí při inhalacích, příznivě působí při masážích, podporují prokrvení kůže.

ALPA Herbal krém kaštan 250 ml
Naše cena:108 Kč
Běžná cena:110 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Pomáhá uvolňovat namáhané svalstvo a zamezuje pocitu „těžkých“ nohou. Díky přítomnosti kaštanového extraktu má příznivý vliv na poruchy periferního prokrvení (studené nohy, fialové ruce), příznivě ovlivňuje pružnost a pevnost cévních stěn.

Aviril dětský olej s azulenem 50ml
Naše cena:28 Kč
Běžná cena:29 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

AVIRIL dětský olej s azulenem je vhodný k čištění jemné pokožky kojenců. Vytváří na dětské pleti film chránící před zarudnutím a proleženinami.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811