ALPECIN Energizer Liquid tonikum 200ml

Obrázek ALPECIN Energizer Liquid tonikum 200ml

Posiluje oslabené vlasové kořínky. Zabraňuje dědičnému vypadávání vlasů. Pro každý typ pokožky a vlasů. Celý popis

EAN: 4008666215109
Běžná cena: 221 Kč (ušetříte 2 %)
Naše cena: 216 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Díky kombinaci aktivních látek s kofeinovým komplexem udržuje Alpecin vlasové kořínky aktivní a navzdory genetickým dispozicím pomáhá prodloužit jejich růstové fáze. Každodenní nanesení malého množství Alpecinu after shampoo liquid na vlasovou pokožku Vám zaručí dokonalou ochranu před vypadáváním vlasů. Jeho aktivní látky totiž putují podél vlasu k vlasovým kořínkům, kde působí až 24 hodin. Jsou tedy aplikovány přímo tam, kde je jich zapotřebí.

Ráno a po každém myti hlavy naneste aplikátorem do ručníkem vysušených vlasů a vmasírujte. Neoplachujte! Nechejte chvíli proschnout a poté pročešte a upravte jako obvykle.

Lokální aplikace Alpecinu na pokožku hlavy umožňuje vysoké dávkováni bez stresujících dopadů na organizmus. Na pokožce navíc zanechá příjemný pocit jemného brnění.

Komplex účinných látek s kofeinem udržuje stálou tvorbu vlasů. U mužů trpících dědičným vypadáváním vlasů pomáhá prodloužit jejich růstové fáze. Alpecin zachovává vlasové kořínky aktivní po celý život a podporuje růst vlasů.

Doporučení: K myti vlasů používejte šampony Alpecin dle typu Vaši pokožky.

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811