ALT-Paranit spr.100ml+hřeben+šamp.100ml

Obrázek ALT-Paranit sprej 100 ml + hřeben + šampon 100 ml

Paranit sprej představuje inovativní kompletní léčebnou kůru na odvšivení. Neobsahuje insekticidy, vši si nevytváří resistenci. Paranit šampon je následná péče po použití spreje. Balení obsahuje navíc i speciální hřeben na vyčesání vší a hnid. Celý popis

EAN: 8594060892412
Běžná cena: 429 Kč (ušetříte 3 %)
Naše cena: 414 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Účinné látky: minerální oleje, dimethicone, parfém

Unikátní složení bez insekticidů, na bázi olejů z kokosového ořechu a anýzu, má tu vlastnost, že proniká do dýchacích cest vší, které následně umírají na asfyxii (udušení z nedostatku vzduchu) a dehydrataci (odvodnění, vysychání).

Díky popsanému mechanickému působení nehrozí, že by si organismus vší vytvořil na tento přípravek rezistenci.

Paranit obsahuje také esenciální olej z rostliny ylang-ylang, který uklidňuje pokožku podrážděnou působením vší. Přiložený hřeben s tenkými kovovými zuby zaručuje účinné odstranění vajíček.

Přípravek se aplikuje na suché vlasy a nechá se působit 15 minut. Důkladně se vmasíruje a vlasy se před umytím důkladně pročešou přiloženým hřebenem k odstranění mrtvých vší a hnid. Poté je třeba vlasy důkladně umýt přiloženým šamponem s kondicionérem. Před použitím si pozorně přečtěte návod.

Použití:
Pečlivě sprejem poprášit vlasy po celé délce, aby se přípravek dostal na celou plochu kštice. Důkladně se vmasíruje, nechá se 15 minut působit, vlasy se před umytím důkladně pročešou přiloženým hřebenem k odstranění mrtvých vší a hnid. Poté je třeba vlasy důkladně umýt přiloženým šamponem s kondicionérem. Před použitím si pozorně přečtěte návod.


Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811