Aquacel krytí AG -hydrofibre 5x5cm 10ks

Obrázek Aquacel krytí AG -hydrofibre 5x5cm 10ks

Sterilní krytí na rány. Reaguje s exsudátem rány a vytváří gel, který napomáhá optimálnímu hojení. Celý popis

EAN: 768455095131
Naše cena: 627 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Aquacel hydrofiber krytí na rány je jemné, sterilní krytí ve formě netkaného polštářku nebo proužku složeného z hydrokoloidních vláken (sodium carboxymethylcellulose). Krytí reaguje s exsudátem rány a vytváří se gel, který podporuje vlhké prostředí v ráně a tím její optimální hojení. Kryti může zůstat na ráně až sedm dní. Jestliže rána silně exsuduje nebo z jiného léčebného důvodu, je možné krytí vyměňovat častěji.
 
Před aplikací ránu důkladně vyčistěte. Aplikujte Aquacel Hydrofiber krytí na rány a překryjte Granuflexem (případně použijte Granuflex extratenký, Granuflex s adhesivnim okrajem), nebo jiné sekundární krytí.

Aquacel Hydrofiber krytí na rány je vhodné pro: exsudující rány - patři k nim chronické rány jako např. dekubity a bércové vředy.

Akutní rány jako např. odřeniny, tržné a řezné rány, místa po darování kůže, popáleniny prvního a druhého stupně. Je také určeno pro chirurgické a traumatické rány. Používá se při krvácejících ranách vzniklých mechanicky nebo chirurgicky. Aquacel Hydrofiber je možné použít i na mírně krvácející rány.

Pouze pro jednorázové použití. Sterilizováno zářením. Sterilizace je garantovaná do okamžiku otevření balení.

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811