ARO Heřmánková mast 50ml

Obrázek ARO Heřmánková mast 50ml

Aromatica Heřmánková mast je vhodná ke každodennímu použití. Dokonale promašťuje a ošetřuje podrážděnou a vysušenou kůži a navíc působí i protizánětlivě. Celý popis

EAN: 8594009400951
Běžná cena: 76 Kč (ušetříte 3 %)
Naše cena: 74 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Účinné látky: Heřmánkový extrakt, Vepřové sádlo 

Heřmánková mast je připravená osvědčeným způsobem, kdy základem je vepřové sádlo obohacené o účinné látky z heřmánku lékařského. Pečlivý a šetrný způsob přípravy zajišťuje zachováni hodnotných složek surovin a současně uživatelský komfort při použiti přípravku.

1-2krát denně rozetřete v tenké vrstvě na umytou, lehce osušenou kůži.

Vepřové sádlo - Tvoří masťový základ. Vyznačuje se velmi dobrou kožní snášenlivostí, svým složením se podobá lipidovému zastoupení v pokožce. Je vhodným nosným médiem pro další účinné látky.

Heřmánek lékařský (Chamomilla recutita) - Obsahuje silici s typickou vůni, která je složená z terpenů jako azulen a bisabolol, seskviterpenů, flavonoidů a dalších látek. Díky těmto látkám vykazuje dobře známé účinky. Má uklidňující efekt, působí proti zánětům, infekčním ložiskům, pomáhá tlumit případnou bolest. Napomáhá tak zklidnění zanícené a infekcí postižené kůže a podporuje její hojení bez tvorby výrazných jizev.


Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811