ARO Kostival.emulgel s kafr.+rozmar.75ml

Obrázek ARO Kostival.emulgel s kafr.+rozmar.75ml

Kostivalový emulgel s kafrem a rozmarýnem je moderní alternativou tradiční kostivalové masti s kafrem. Je vhodný k regeneraci svalů, kloubů a vaziv. Celý popis

EAN: 8594009400685
Výrobce: AROMATICA
Dostupnost: Nedostupné
Naše cena: 104 Kč
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Účinné látky: 
Kostival (Symphytum officinale)
Rozmarýn (Rosmarinus officinalis)
Kafr
 
Bylinný emulgel s kostivalem, kafrem a rozmarýnem podporuje regeneraci kloubů, svalů a vaziv, napomáhá snižovat otoky, zlepšuje hybnost kloubů. Kafr prokrvuje, osvěžuje a pomáhá pronikání účinných látek do tkáně. Rozmarýn regeneruje a uvolňuje. Vhodný k masážím zad, ztuhlých kloubů a svalů.

Podle potřeby jemně vmasírovat do pokožky. Nezanechává mastný film.
 
Nevhodné pro děti do3 let.

Vyšší preventivní a terapeutický účinek přípravků, jejich vzájemná návaznost a komplexnost účinků směřujících k udržení, případně navrácení zdraví a stále příznivá a dostupná cena jsou trendem, kterým by se firma Aromatica chtěla v budoucnu prezentovat ve vztahu ke svým zákazníkům.
Kvalita výrobků, cenová dostupnost i obliba u zákazníků umožnily firmě vybudovat si pevné postavení na trhu s pomocnými léčebnými přípravky.

Složení: 
Aqua, Symphytum Officinale,Isopropyl Myristate, Camphor, SodiumPolyacrylate (and) Hydrogenated Polydecene (and) Trideceth-6, Propylene Glycol (and) Diazolidinyl Urea (and) Methylparaben (and) Propylparaben, Rosmarinus Officinalis, Limonene, Chlorophylum.

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811