ARO Kostivalový emulgel s jalovcem 75 ml

Obrázek ARO Kostivalový emulgel s jalovcem 75 ml

Kostivalový emulgel s jalovcem je moderní alternativou tradiční kostivalové masti. Je vhodný k regeneraci svalů, kloubů a vaziv. Celý popis

EAN: 8594009400708
Běžná cena: 104 Kč (ušetříte 2 %)
Naše cena: 102 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Účinné látky: 
Kostival (Symphytum officinale)
Jalovec (Juniperus communis)
Eukalyptus (Eucalyptus globulus)
 
Podporuje regeneraci kloubů, svalů a vaziv, napomáhá snižovat otoky, zlepšuje hybnost kloubů. Jalovec prokrvuje a uvolňuje. Vhodný k masážím zad, ztuhlých kloubů a svalů. Gelová forma proniká lépe do tkání a přináší uvolnění.
 
Podle potřeby jemně vmasírovat do pokožky. Nezanechává mastný film.

Nevhodné pro děti do 3 let.

Vyšší preventivní a terapeutický účinek přípravků, jejich vzájemná návaznost a komplexnost účinků směrujících k udržení, případně navrácení zdraví a stále příznivá a dostupná cena jsou trendem, kterým by se firma Aromatica chtěla v budoucnu prezentovat ve vztahu ke svým zákazníkům.
Kvalita výrobků, cenová dostupnost i obliba u zákazníků umožnily firmě vybudovat si pevné postaveni na trhu s pomocnými léčebnými přípravky.

Složení: Aqua, Isopropyl Myristate, Symphytum Officinale, Sodium Polyacrylate (and) Hydrogenated Polydecene (and)Trideceth-6, Propylene Glycol (and) Diazolidinyl Urea (and) Methylparaben (and) Propylparaben .Juniperus Communis, Eucalyptus Globulus, Chlorophylum, Limonene. 

 

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811