ARO Sirup Echinka Jitr.od 3 let 210ml

Obrázek ARO Sirup Echinka Jitr.od 3 let 210ml

Sirup s obsahem jitrocelového extraktu, který příznivě působí na horní cesty dýchací a usnadňuje vykašlávání. Je obohacen extraktem z rostliny Echinacea purpurea, která příznivě působí na přirozenou obranyschopnost organismu. Celý popis

EAN: 8594009400746
Běžná cena: 91 Kč (ušetříte 2 %)
Naše cena: 89 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Účinné látky: Thymus vulgaris, Plantago lanceolata, Echinacea purpurea 

Sirup s obsahem jitrocelového extraktu, který pňznivě působí na horní cesty dýchací a usnadňuje vykašláváni. Obsahuje řadu dalších bylinných extraktů. Je obohacen extraktem z rostliny Echinacea purpurea, která pňznivě působí na přirozenou obranyschopnost organismu. Použití při oslabené imunitě, chřipce, nachlazení, záněty horních cest dýchacích.

Dávkování: 
Děti od 3 let: 1 čajovou lžičku (5 ml) 2 x za den,

děti od 10 let: 1-2 čajové lžičky (5-10 ml) 2 x za den. Odměrka přiložena.

Užívání přípravku v těhotenství a během kojení doporučujeme konzultovat s lékařem. Výrobek není určen pro děti do 3 let.
 
Tymián, jitrocel, mateřídouška a lékořice jsou byliny využívané pro své příznivé schopnosti pečovat o dýchací cesty. Využívanými obsahovými látkami jsou převážně slizy, glykosidy a silice. Echinacea je velmi silná bylina využívaná k posílení imunitního systému. Sirup je možné užívat přímo, nebo jej lze použít k oslazeni čaje.
 
Produkt není lékem, nenahrazuje ošetření lékařem. Ukládat mimo dosah dětí! Doporučené dávkování se nesmí překračovat. Případný jemný sediment nebo zákal není na závadu. Před upotřebením protřepat. Přípravek nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte při teplotě do 25 °C.

Složení: 
Cukr, voda, extrakt z tymiánu (Thymus vulgaris), pomerančová tinktura, extrakt z jitrocele (Plantago lanceolata), extrakt z echinacey (Echinacea purpurea), kyselina citrónová, anýzový líh složený, extrakt z mateňdoušky (Thymus serpyllum), extrakt z lékoňce (Glycyrrhiza glabra), konzervační látka: sorban draselný.  

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811