AROMATICA

Nejprodávanější výrobky
Řazení
ARO Bylinný čaj Lymfatický n.s.20x2g
Naše cena:54 Kč
+
-
ks

Bylinný čaj Lymfatický s obsahem Řebříčku působí proti nadýmání, podporuje normální činnost gastrointestinálního traktu, podporuje normální činnost ledvin a funkci močových cest. Obsažený Ostropestřec mariánský podporuje normální činnost jater.

ARO Bylinný čaj Detoxikan n.s.20x2g
Naše cena:54 Kč
+
-
ks

Bylinný čaj Detoxikan svým složením podporuje normální funkci střevního traktu a ledvin, podporuje vylučování vody z organismu. Řebříček obecný a Řepík lékařský podporují normální funkci žlučníku, normální trávení a tím kontrolu tělesné hmotnosti.

ARO Bylinný čaj Překyselení organ.20x2g
Naše cena:45 Kč
Běžná cena:54 Kč
Ušetříte:17 %
+
-
ks

Bylinný čaj na Překyselení organismu svým složením podporuje normální trávení a funkci jater, žlučníku a střev. Udržuje normální hladinu cukru v krvi, podporuje pročištění organismu. Máta peprná navíc skvěle působí proti nadýmání.

ARO Echinaceove byl.kapky od 3 let 200ml
Naše cena:300 Kč
+
-
ks

Echinacea purpurea podporuje přirozenou obranyschopnost organismu, slouží jako podpůrná terapie při nachlazení, podporuje normální funkci horních cest dýchacích. Dále má příznivý vliv na normální funkci jater – celkové pročištění organismu.

ARO Bylinný čaj Uklidn.a spánek 20x1,5g
Naše cena:52 Kč
Běžná cena:54 Kč
Ušetříte:4 %
+
-
ks

Bylinný čaj na Uklidnění a spánek svým složení podporuje normální činnost nervové soustavy, dobré duševní zdraví a pohodu, působí relaxačně a navozuje pocity uklidnění a blížícího se spánku, zejména díky obsahu Meduňky a Chmelových šištic.

ARO Sibiřský ženšen eleut.byl.kapky 50ml
Naše cena:108 Kč
Běžná cena:112 Kč
Ušetříte:4 %
+
-
ks

Sibiřský ženšen je vhodný pro zvýšení tělesné a duševní kondice i pro dobrou náladu. Podporuje organismus při překonávání únavy a dlouhodobé tělesné zátěži, při rekonvalescenci. Podporuje fyzický výkon a erekci.

ARO Bylinný čaj Žalud.a střeva n.s.20x2g
Naše cena:52 Kč
Běžná cena:54 Kč
Ušetříte:4 %
+
-
ks

Bylinný čaj na Žaludek a střeva svým složením podporuje normální činnost trávicí soustavy a střev, podporuje chuť k jídlu. Skořicovník podporuje normální trávicí funkce – zejména funkci žaludku, střev a produkci plynů.

ARO Bylinný čaj Pro kojicí n.s.20x2g
Naše cena:48 Kč
Běžná cena:54 Kč
Ušetříte:11 %
+
-
ks

Bylinný čaj Pro kojící svým unikátním složením podporuje přirozenou obranyschopnost organismu, podporuje normální trávení a funkci střevního traktu. Obsažený Fenykl a Anýz navíc podporují normální kojení maminek.

ARO Kosmín na nehtová lůžka 25ml.
Naše cena:79 Kč
Běžná cena:82 Kč
Ušetříte:4 %
+
-
ks

KOSMÍN na nehtová lůžka je určen k ošetření nehtových lůžek, pokožky v okolí nehtů a případně celých rukou. Je vhodný ke každodennímu použití při přesušení pokožky.

ARO Bylinný čaj Redukce n.s.20x2g
Naše cena:52 Kč
Běžná cena:54 Kč
Ušetříte:4 %
+
-
ks

Bylinný čaj Redukce svým složením podporuje normální trávení a normální funkci močové soustavy a střevního traktu, čímž napomáhá ke zdravému vylučování a detoxikaci organismu. Chaluha bublinatá a Lékořice navíc podporují normální hubnutí.

ARO Bylinný čaj Čistící n.s.20x2g
Naše cena:52 Kč
Běžná cena:54 Kč
Ušetříte:4 %
+
-
ks

Bylinný čaj Čistící svým složením podporuje normální činnost ledvin, vylučování vody a škodlivých látek z těla a tím podporuje správnou detoxikaci organismu. Máta, Meduňka a Fenykl navíc podporují správnou funkci střev a dobré trávení.

ARO Pupalkový olej s beta-kar,vit.E100ml
Naše cena:227 Kč
Běžná cena:235 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Pupalkový olej s beta karotenem a vitaminem E. Beta-karoten díky svým antioxidačním vlastnostem pomáhá udržovat zdravou a elastickou kůži. Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

ARO Sirup Ibisan jitroc.od 3let 210ml
Naše cena:89 Kč
Běžná cena:92 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

AROMATICA bylinný sirup Ibisan obsahuje komplex účinných látek z jitrocele, které při kašli a nachlazení posilují horní cesty dýchací a usnadňují odkašlávání. Antioxidanty obsažené v sirupu chrání buňky organismu před účinky volných kyslíkových radikálů.

ARO Ginkgo Biloba bylinné kapky 100ml
Naše cena:186 Kč
Běžná cena:192 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Ginkgo biloba je bylinou vhodnou pro normální činnost mozku a jeho zásobení živinami, zlepšení paměti a koncentrace, zmírnění únavy a psychického zatížení organismu. Příznivě působí na krevní oběh a přináší úlevu končetinám.

ARO Bylinný čaj Dobré tráveni n.s.20x2g
Naše cena:52 Kč
Běžná cena:54 Kč
Ušetříte:4 %
+
-
ks

Bylinný čaj na Dobré trávení svým unikátním složením podporuje normální činnost trávicí soustavy, močových cest a funkci střev. Obsažený Fenykl a Máta podporují normální činnost trávicí soustavy, chuť k jídlu a působí proti nadýmání.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811