Aspecton nosní sprej 30 ml

Obrázek Aspecton nosní sprej 30 ml

Aspecton nosní sprej: Sprej s hypertonickým roztokem mořské soli, silicemi a dexpantenolem ke vstřikování do nosu. Regenerující a ošetřující nosní sprej k podpoře léčby rýmy a při ucpaném nosu. Celý popis

EAN: 4030031890581
Naše cena: 118 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Užití

Aspecton nosní sprej obsahuje roztok mořské soli, který čistí a zvlhčuje ucpaný nos. Dexpantenol pomáhá regeneraci nosní sliznice, éterické oleje (silice) podporují volné dýchání a navozují v nose pocit svěžesti.

Dávkování

Dospělí a děti starší 8 let: Podle potřeby několikrát denně vstříknout 1-2x Aspecton nosní sprej do každé nosni dírky.

Kontraindikace

Děti mladší 8 let. Aspecton nosní sprej nesmí být používán při známé přecitlivělosti na některou z obsažených látek, dále ani při onemocněních dýchacích cest, které jsou provázeny jejich výraznou přecitlivělostí. Aspecton nosni sprej by neměl být používán také po nosních operacích a potraumatech v oblasti nosu.

Vedlejší příznaky

Bezpečnost přípravku v průběhu těhotenství a kojení nebyla hodnocena, o případném použití v tomto období se předem poraďte s lékařem. Nelze vyloučit reakce z přecitlivělosti ani zesíleni stahů průdušek.

Fakta
Při současném použiti se sprejem proti rýmě, odstraňujícím otok nosni sliznice, by měl být Aspecton nosni sprej použit nejdříve. Při silnějších obtížích, které vyžaduji časově omezenou aplikaci lokálně působících ulevujících prostředků, se doporučuje po ukončení této aplikace dále pokračovat v několikadenním ošetřování přípravekem Aspecton nosní sprej.

Složení

Hypertonický roztok mořské soli (odpovídá 1,1% roztoku kuchyňské soli), hypromelóza, dexpantenol, kafr, levomentol, tymiánová silice, eukalyptová silice, mátová silice, edetan disodný, hydroxid sodný. Aspecton nosní sprej obsahuje éterické oleje. Pří maximální koncentraci vedou tyto složky k mírnému zákalu v roztoku. Tento zákal nepředstavuje žádné sníženi kvality přípravku. Neobsahuje konzervační látky.

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811