Ateroskleróza (kornatění tepen)

Příčinou aterosklerózy je ukládání tuku (především cholesterolu)  do stěny cév. Z počátku se v cévách tvoří tzv. tukové proužky, které jsou plně odbouratelné. Při dlouhodobě zvýšené hladině cholesterolu dochází však k nevratné přestavbě stěny. Aterosklerotické postižení mozkových cév vede postupně ke zhoršenému prokrvení mozku, poškození paměťových buněk ústící v častější zapomínání - sklerózu. To však bohužel není jediným důsledkem aterosklerózy. V rozvinutých zemích způsobuje většinu srdečních i mozkových příhod a je tak nejčastější příčinou úmrtí.

Nejprodávanější výrobky z této kategorie
Výrobce
Řazení
Harmony Line Ostropestřec tbl.30
Naše cena:101 Kč
Běžná cena:104 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Doplněk stravy k ochraně jater před toxickými látkami včetně léků, chemických škodlivin a alkoholu. Snižuje riziko vzniku žlučových kamenů, napomáhá k celkově ochraně organismu.

Brainway L-Arginin cps.100
Naše cena:316 Kč
Běžná cena:318 Kč
Ušetříte:1 %
+
-
ks

Doplněk stravy. Semiesenciální aminokyselina s vazadilatačními účinky.

HERBEX Čaj zelený Q10 Premium  20x1.5g
Naše cena:53 Kč
Běžná cena:55 Kč
Ušetříte:4 %
+
-
ks

Čaj s antioxidačním účinkem, zpomaluje proces stárnutí, osvěží, dodá sílu. Zelený čaj neutralizuje škodlivé vlivy záření, napomáhá zpomalit stárnutí buněk. Podporuje činnost centrální nerovové soustavy.

HERBATA Plod hlohu bal.50g
Naše cena:38 Kč
Běžná cena:39 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

V lidovém léčitelství se hloh používá hlavně proti skleróze, vysokému krevnímu tlaku, při migrénách, srdečních anomáliích apod.

Jamieson Silice 10mg křemík tbl.60
Naše cena:261 Kč
Běžná cena:270 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Přeslička rolní, obsahuje křemík,který podporuje optimální stav pokožky, vlasů a nehtů, normální funkce močové soustavy, činnost jater, kardiovaskulárního systému (pomáhá při kornatění tepen). Příznivě ovlivňuje normální stav kostí a kloubů.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811