AVENT Dudlík silik.Airflex variabilní průtok

Obrázek AVENT Dudlík silik.Airflex variabilní průtok

AVENT dudlík silikonový - variabilní průtok - 2 ks. Doporučeno pro děti od 3 měsíců a starší. Průtok dudlíku se reguluje natočením lahvičky v ústech. Celý popis

EAN: 5012909013055
Výrobce: PHILIPS AVENT
Dostupnost: Nedostupné
Naše cena: 149 Kč
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Charakteristika:

  • AVENT dudlík silikonový - variabilní průtok - 2 ks
  • doporučeno pro děti od 3 měsíců a starší
  • průtok dudlíku se reguluje natočením lahvičky v ústech


Použití:

  • dudlík AVENT - nejblíže k přirozenému kojení
  • široký tvar měkkého dudlíku nutí vaše dítě zeširoka otevřít ústa a doslova se k dudlíku přisát. Může tak začít sát a používat přitom stejné pohyby jazyka a dásní jako při kojení. To je důvod, proč je s AVENTEM snadné kombinovat kojení s krmením z lahvičky.
  • klinické pokusy provedené univerzitami v Londýně a Cambridge prokázaly, že novorozenci krmení lahvičkami AVENT trpěli méně kolikami a po probuzení byli spokojenější než děti, které byly krmeny z obyčejných lahví
  • silikonový dudlík AVENT má unikátní patentovaný okraj, který funguje jako jednosměrný ventil. Dudlík umožňuje proudění vzduchu do lahvičky během krmení, čímž zamezuje vzniku vakua v lahvičce. Dítě se nemusí dudlíku při krmení pouštět a může pít souvisle jako při kojení bez polykání vzduchu. Šumivý zvuk je známkou toho, že vzduch proudí do lahvičky a ne do žaludku vašeho dítěte. Právě polykaný vzduch během krmení vyvolává pláč způsobený bolestivou kolikou nebo nadýmáním


Tip: Vyberte pro své dítě správný dudlík
Tabulka vám pomůže vybrat správný dudlík se správnou velikostí průtoku. Nicméně nezapomeňte, že věkové údaje jsou pouze přibližné a každé dítě se vyvíjí jinak. Sami poznáte, kdy je vaše dítě připraveno přejít na rychlejší průtok, protože zkouší sát mléko rychleji a může během krmení projevit únavu nebo zklamání. Pro lepší orientaci jsou balení s dudlíky barevně odlišena podle jednotlivých velikostí průtoku.


Dávkování

dle individuální potřeby

Kontraindikace a vedlejší příznaky nejsou známy.


Fakta

Každá maminka chce dát svému dítěti do začátku života to nejlepší ať už kojením, krmením z láhve nebo kombinací obou těchto způsobů.
AVENT je jediný speciálně navržený program pro krmení, aby pro vás a vaše dítě byl co nejjednodušší a plynulý přechod od kojení ke krmení kojeneckou lahví, od mateřského mléka k další stravě.
AVENT vám toto umožňuje třemi klíčovými produkty - ISIS odsávačkou, lahví AVENT a systémem AVENT VIA. To vše dohromady vám dává možnost volby a přizpůsobení podle vašich potřeb.


Poznámka

Naše firma AGS sport byla založena v roce 1992. Za více než desetileté působení jsme získali významnou pozici na českém trhu a v posledních letech expandujeme i do zahraničí. V naší firmě pracuje tým odborníků, kteří vám rádi pomohou vyřešit vaše dotazy, proto nás neváhejte kontaktovat. Jsme výhradními dovozci všech značek, které na našem webu nabízíme. Ke všem výrobkům rádi poskytneme veškeré informace a kompletní servis.


Údaje o firmě

www.agssport.cz 

 

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811