AVENT Láhev Classic 260 ml (PP), 1 ks

Obrázek AVENT Láhev Classic 260 ml (PP), 1 ks

AVENT Láhev CLASSIC+ 260ml (PP) bez BPA - kojenecká lahvička s dudlíkem a průhledným víčkem. Lahvička je vyrobena z polypropylenu. Pružný okraj dudlíku umožňuje proudění vzduchu do láhve. Celý popis

EAN: 8710103695769
Výrobce: PHILIPS AVENT
Dostupnost: Nedostupné
Naše cena: 174 Kč
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Charakteristika:

 • AVENT Láhev CLASSIC+ 260ml (PP) bez BPA - kojenecká lahvička s dudlíkem a průhledným víčkem
 • lahvička je vyrobena z polypropylenu
 • pružný okraj dudlíku umožňuje proudění vzduchu do láhve

 

Použití:

 • kojenecká lahvička s dudlíkem a průhledným víčkem
 • poloprůhledné lahvičky jsou vyrobeny z měkkého polypropylenu (PP)
 • jedinečný pružný okraj dudlíku umožňuje při krmení proudění vzduchu do láhve a nikoliv do bříška dítěte
 • dítě si samo kontroluje tok mléka, stejně jako u přirozeného kojení
 • tvar lahvičky zajišťuje vysokou stabilitu a pohodlné držení
 • široké hrdlo usnadňuje plnění lahvičky
 • přehledná a přesná stupnice pomůže určit, kolik vaše dítě vypilo
 • víčko těsně přiléhá k dudlíku AVENT, takže při promíchávání stravy nebo cestování nedochází k vylévání obsahu lahvičky a není tedy potřeba použít ani těsnící víčka
 • široký tvar měkkého dudlíku nutí dítě zeširoka otevřít ústa a doslova se k dudlíku přisát. Může tak začít sát a používat přitom stejné pohyby jazyka a dásní jako při kojení. To je důvod, proč je s AVENTEM snadné kombinovat kojení s krmením z lahvičky.


Dávkování

dle potřeby

Kontraindikace nejsou známy

 

 

Fakta

Klinické studie prokazují, že láhve AVENT značně snižují koliku a neklidné a podrážděné chování. Jedinečný pružný okraj dudlíku umožňuje při krmení proudění vzduchu do láhve, a to předchází vytváření vakua v láhvi. Dítě si samo kontroluje tok mléka stejně jako u kojení. Poslouchejte jemný, šumivý zvuk a sledujte vzduchové bubliny praskající na hladině mléka. To jsou důkazy toho, že vzduch proudí do lahvičky a nikoliv do bříška vašeho dítěte. Děti ve věku 2 týdnů krmené pomocí láhve AVENT vykazovaly méně neklidného a podrážděného chování oproti dětem krmeným z jiné láhve. Děti ve věku 2 týdnů krmené pomocí láhve AVENT vykazovaly méně koliky oproti dětem krmeným z jiné láhve.


Poznámka


Každá maminka chce dát svému dítěti do začátku života to nejlepší ať už kojením, krmením z láhve nebo kombinací obou těchto způsobů. AVENT je jediný speciálně navržený program pro krmení, aby pro vás a vaše dítě byl co nejjednodušší a plynulý přechod od kojeni ke krmení kojeneckou lahvi, od mateřského mléka k další stravě. AVENT vám toto umožňuje třemi klíčovými produkty - ISIS odsávačkou, lahví AVENT a systémem AVENT VIA. To vše dohromady vám dává možnost volby a přizpůsobení podle vašich potřeb.

Naše firma AGS sport byla založena v roce 1992. Za více než desetileté působení jsme ziskali významnou pozici na českém trhu a v posledních letech expandujeme i do zahraničí. V naší firmě pracuje tým odborníků, kteří vám rádi pomohou vyřešit vaše dotazy, proto nás neváhejte kontaktovat. Jsme výhradními dovozci všech značek, které na našem webu nabízíme. Ke všem výrobkům rádi poskytneme veškeré informace a kompletní servis.


Údaje o firmě

www.agssport.cz 

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811