AVENT Odsávačka mat.ml.Natural elektronická Single

Obrázek AVENT Odsávačka mat.ml.Natural elektronická Single

AVENT Odsávačka mateřského mléka Natural elektronická Single, odsávačka s unikátní technologií Natural Motion pro rychlejší tok mléka. Celý popis

EAN: 8710103906162
Výrobce: PHILIPS AVENT
Dostupnost: Skladem
Typ produktu: Zdravotnické prostředky
Běžná cena: 3 650 Kč (ušetříte 13 %)
Naše cena: 3 158 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Popis

AVENT Odsávačka mat.ml.Natural elektronická Single AVENT Odsávačka mateřského mléka Natural elektronická Single, odsávačka s unikátní technologií Natural Motion pro rychlejší tok mléka.  

Technologie Natural Motion pro rychlý tok mléka*, odsávejte více mléka za kratší dobu* s masážní vložkou, která stimuluje prso a odsává mléko stejně jako dítě. Plynule přechází z režimu stimulace do režimu odsávání a aplikuje správnou míru stimulace bradavky a sání pro maximální tok mléka. Hlavní vlastnosti

AVENT Odsávačka mateřského mléka Natural elektronická Single technologie Natural Motion pro rychlý rok mléka, měkká a přizpůsobivá vložka, jemná stimulace, žádné předklánění, sedění v pohodlné poloze, nastavení,16 úrovní odsávání, 8 úrovní stimulace.

Snadné použití, snadné čištění a sestavení, tichý motor, s pamětí, láhev a dudlík bez BPA, odsávačka mateřského mléka bet BPA * (platí pouze pro části, které přicházejí do styku se stravou).

Použití Dle potřeby.

Balení AVENT Odsávačka mat.ml.Natural elektronická Single 1 x odsávačka mateřského mléka. 1 x motorová jednotka. 1 x láhev Natural 125 ml, savička 0m+. 1 x adaptér micro-USB pro použití s kabelem. 1 x těsnicí víčko. 2 ks jednorázové prsní vložky.

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811