Avicenum 70 punč.kalh. těl.sv.

Obrázek Avicenum70 punč.kalh.164-170/116-124t.s.

Podpůrné punčochové kalhoty při začínajících potížích s křečovými žilami. Tlak 10 mm Hg v oblasti kotníku, směrem vzhůru komprese postupně klesá. Celý popis

EAN: 859007220073320
Výrobce: ARIES
Dostupnost: Nedostupné
Naše cena: 150 Kč
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Charakteristika:

  • podpůrné punčochové kalhoty při začínajících potížích s křečovými žilami
  • tlak 10 mm Hg v oblasti kotníku, směrem vzhůru komprese postupně klesá


Použití:

  • výrobek je možno používat samostatně nebo jako doplněk k preparátům při potížích s křečovými žilami


Kontraindikace a vedlejší příznaky nejsou známy.


Fakta

Téměř každá žena si pamatuje na pocit, když poprvé zprozorovala fialové metličky na kůži svých dosud úžasných stehen. Možná se jí při tom vybavil pohled na nohy její babičky zvrásněné modrým pohořím křečových žil. Co to jsou křečové žíly a jak vznikají? Na toto se vám nyní pokusíme odpovědět.
Křečové žíly jsou nejčastějším cévním onemocněním, které jako typická civilizační choroba postihuje zejména obyvatele vyspělých zemí. V evropských zemích má křečové žíly 40% žen a 20% mužů. Pokud chceme porozumět příčinám vzniku křečových žil a možnostem prevence či jejich léčby, musíme na úvod popsat cestu krve do končetiny a její odtok zpět k srdci. Srdce pumpuje krev, která je tepnami rozváděna po celém těle, tedy i do dolních končetin. V tkáních se tepny mnohonásobně větví v síť vlásečnic, v nichž dochází k výměně živin a kyslíku za kysličník uhličitý a odpadní látky. Odkysličenou krev sbírají jiné vlásečnice, které se slévají do stále větších a větších žil a ty přivádějí krev zpět do srdce. Krev z nohou směrem do plic k jejímu novému okysličení vytlačuje hlavně činnost srdce a to v pravidelných pulsech. Dále je to pohyb svalů při chůzi nebo cvičení a pohyb bránice při dýchání. Proč ovšem krev stoupá směrem vzhůru a nepadá zpět? Velice důležitou roli zde hraje důmyslný systém žilních chlopní, které působí jako jednosměrné záklopky. Mezi jednotlivými pulsy chlopně vytvářejí jakési kapsy, které nepustí krev zpět.
Křečová žíla vzniká povolením její stěny. Tím dojde k rozšíření žíly. Chlopně, které působí jako přidržovače krve, ztrácejí svoji funkci. Krev proto špatně cirkuluje, nohy během dne opuchají a hodně bolí.


Poznámka

Podpůrné výrobky firmy Aries jsou známé především výhodným spojením klasické elegance s podpůrnými účinky zdravotních punčoch. Všechny výrobky byly testovány firmou DuPont a tou bylo našim výrobkům, jež příznivě ovlivňují pohodlí nohou, umožněno používání loga Lycra Leg Care. Všechny výrobky jsou standardně ošetřeny antibakteriálním přípravkem Sanitized®. Na všech taktéž naleznete zdravotními lemy. Garantujeme nejvyšší kvalitu.
Stále větší úspěch zaznamenává kolekce podpůrného punčochového zboží AVICENUM. Odstupňovaná komprese v lýtku všech výrobků AVICENUM zajišťuje:
- prevenci proti vzniku křečových žil
- mírný zdravotní účinek
- podporu a zlepšení krevního oběhu 
- snížení únavy, bolesti a otékání nohou 
- prevenci proti vzniku celulitidy
Všechny výrobky z kolekce AVICENUM jsou certifikovány firmou DuPont, a proto na jejich obalech smí být použita značka LYCRA-LEG CARE.


Údaje o firmě

www.vitality-textiles.cz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811