Balzám na rty Helle s OF 8 cherry 3.6g

Obrázek Balzám na rty Helle s OF 8 cherry 3.6g

Ochranný balzám na rty s faktorem 8 a vůní cherry. Celý popis

EAN: 8594006000857
Výrobce: HELLADA
Dostupnost: Nedostupné
Běžná cena: 37 Kč (ušetříte 5 %)
Naše cena: 35 Kč
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Užití

Obsahuje účinnou kombinaci UVA a UVB filtrů, které zvyšuji přirozenou ochranu rtů před škodlivými vlivy UV záření 8 x. Olejový výtažek z měsíčku lékařského zjemňuje a regenerujejemnou a citlivou pokožku rtů, pňrodní lanolin zvláčňuje a chrání rty před poškozením.

Dávkování

Dle vlastní potřeby, není omezeno

Poznámka

UVA a UVB filtry:
UV absorbéry a UV filtry chrání pokožku před nebezpečnými účinky UV záření; ochranný faktor na opalovacích přípravcích znamená násobek bezpečné doby pobytu na slunci;
v kosmetických přípravcích pro denní použití snižují riziko poškození kůže, neboť brání vzniku tzv. volných radikálů, které jsou spoluzodpovědné za stárnutí pleti.
Měsíček lékařský patří k nejúspěšnějším léčivkám a je často využíván v homeopatii. Obsahuje: karotenoidy, saponiny, kyselinu salicylovou, slizy. silici, vitaminy, minerálieaj.

Účinky: pročišťující a hojivé, protizánětlivé a antibiotické, kancerostatické, uklidňující a regenerační
Užití: na křečové žíly a bércové vředy, kožní záněty, hnisavé rány, spáleniny a omrzliny, pro regeneraci organismu a zlepšení granulace tkání, regulace činnosti kožních žláz, uklidnění a vitalizaci unavené a citlivé pleti.
Lanolin: vynikající přírodní emolient (zvláčňovadlo), účinný a pňrozený protektant (ochranný prostředek), zvláčňuje, zjemňuje a chrání pokožku.
Věcná, formální í otavní bezchybnost veškerých informaci o oroduktu (texty, obrázky. certifikáty kvOGtv a oůvodu. ) ie aarantována osobou, registrující
Julitu Ručí jen  a korektní šířeni podkladů dodaných a schválených registrátorem Veškerá práva pořizovatele číselníku PDK jsou vyhrazena Neoprá iselniltu PDK (kódu, textů, oblázku spod ) je porušením autorského piáva a bude postihováno podle platných právních předpisů

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811