Balzám na rty Helle tyčinka OF8 Heřmánek

Obrázek Balzám na rty Helle tyčinka OF8 Heřmánek

Ochranný balzám na rty s faktorem 8 a vůní heřmánku. Celý popis

EAN: 8594006002400
Výrobce: HELLADA
Dostupnost: Nedostupné
Naše cena: 35 Kč
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Užití

Obsahuje účinnou kombinaci UVA a UVB filtrů, které zvyšuji přirozenou ochranu rtů před škodlivými vlivy UV záření 8x. Olejový výtažek z měsíčku lékařského zjemňuje a regenerujejemnou a citlivou pokožku rtů, přírodní lanolin zvláčňuje a chrání rty před poškozením.

Dávkování 

Dlevlastni potřeby, není omezeno

Poznámka 

UVA a UVB filtry:
UV absorbéry a UV filtry chrání pokožku před nebezpečnými účinky UV záření; ochranný faktor na opalovacích přípravcích znamená násobek bezpečné doby pobytu na slunci;
v kosmetických přípravcích pro denní použití snižují riziko poškození kůže, neboť brání vzniku tzv. volných radikálů, které jsou spoluzodpovědné za stárnuti pleti.
Měsíček lékařský patří k nejúspěšnějším léčivkám a je často využíván v homeopatii. Obsahuje: karotenoidy, saponiny, kyselinu salicylovou, slizy.silici, vitaminy, minerálieaj.

Účinky

Pročišťující a hojivé, protizánětlivé a antibiotické, kancerostatické, uklidňující a regenerační

Užití

Na křečové žíly a bércové vředy, kožní záněty, hnisavé rány, spáleniny a omrzliny, pro regeneraci organismu a zlepšení granulace tkání, regulace činnosti kožních žláz, uklidnění a vitalizaci unavené a citlivé pleti.
Lanolin: vynikající přírodní emolient (zvláčňovadlo), účinný a přirozený protektant (ochranný prostředek), zvláčňuje, zjemňuje a chrání pokožku.
Věcná, formální í otavní bezchybnost veškerých informaci o produktu (texty, obrázky. certifikáty kvOGtv aoůvodu. ) je aarantována osobou, registrující
Julitu Ručí jen a korektní šířeni podkladů dodaných a schválených registrátorem Veškerá práva pořizovatele číselníku PDK jsou vyhrazena Neoprá iselniltu PDK (kódu, textů, oblázku spod ) je porušením autorského piáva a bude postihováno podle platných právních předpisů

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811