Bengoro Style zastřihávač na vlasy a fousy + vlasový krém + ZDARMA vosk na vousy

Obrázek Bengoro Style zastřihávač na vlasy a fousy + vlasový krém + ZDARMA vosk na vousy
Dárek

Begoro COMBO Celý popis

Dostupnost: Skladem
Typ produktu: Kosmetika
Poznámka:

Při nákupu sady Combo vosk na vousy ZDARMA.

Běžná cena: 1 515 Kč (ušetříte 22 %)
Naše cena: 1 184 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Barvící vlasový krém na vlasy, vousy a knír. Výsledkem je přirozená barva se snadnou a rychlou aplikací. Vlasový krém BENGORO STYLE je to nejlepší co na trhu pro barvení vousů a knírů existuje. S tímto přípravkem budete schopni eliminovat šediny a vousy dostanou intenzivnější a hustší vzhled. Sám Rytmus se na vývoji tohoto výrobku podílel přes rok, jelikož má bohaté zkušenosti s barvením vousů.

Výsledkem je přirozená barva.   •   Snadné a rychlé barvení vousů - 5 min.   •   Dokonalé krytí šedin.    

 

Užitečné tipy před barvením

Vyberte si odstín, který se co nejvíce blíží vaší přirozené barvě vlasů. Pokud váháte mezi dvěma odstíny, zvolte ten světlejší. Barvu nanášejte pouze na čisté a suché vlasy, vousy nebo knír bez stylingových přípravků. Pokud necháte přípravek na vlasech delší dobu, než je doporučeno, můžete dosáhnout tmavšího výsledku, než je uvedeno na obalu. Před prvním barvením doporučujeme provést test na jednotlivém prameni, abyste zjistili optimální dobu a požadovaný barevný výsledek. Před barvením doporučujeme vyjmout kontaktní čočky. Pokud musíte během barvení MÍT kontaktní čočky a přípravek se vám dostane do očí, nejprve si kontaktní čočky vyjměte, poté si oči důkladně vypláchněte studenou vodou a poraďte se s lékařem. Před mytím vlasů, vousů nebo kníru šamponem vyčkejte 24 hodin po barvení, aby nedošlo ke smytí barvy.

 

Balení obsahuje

1. Tubu s barvicím krémem – 30 ml 

2. Lahvičku s vyvíječem – 30 ml 

3. Pár rukavic

4. Štětec pro snadnou aplikaci

5. Leták s instrukcemi

Profesionální zastřihávací strojek na vlasy a vousy, ideální pro všechny kteří hledají dokonalý vzhled kdykoliv a kdekoliv. Ať jste doma nebo na cestách vždy můžete být rychle upraveni za každé situace . Trimmer je originálním kouskem Rytmuse a jedná se o limitovanou edici.

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811