Berle franc.dural.FD93 šedá

Obrázek Berle franc.dural.FD93 šedá

Berle FD93 s nastavitelnou délkou. Celý popis

EAN: 8595107400119
Naše cena: 167 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Charakteristika:

  • berle FD93 s nastavitelnou délkou


Použití:

  • délka berle je nastavitelná v 11 krocích
  • berle se vyrábí v následujících barevných provedeních: Plastový díl: šedá, zelenošedá, modrá, červená, žlutá. Kovový díl: stříbřitá
  • nejoblíbenější berlev ČR


Fakta

Posláním REHA divize je poskytovat výrobky a služby pro pomoc invalidním a jinak zdravotně postiženým osobám, pro péči o ně v ústavních i soukromých podmínkách. Důraz je kladen na aktivizaci nemocných a ulehčení péče o ně z hlediska fyzického i psychického, zvýšení spokojenosti pacienta i obsluhy a plnější zapojení do běžného života. Činnost divize byla započata v roce 1997, kdy byla od a s. ERGON odkoupena a dále inovována výroba rehabilitačních a kompenzačních pomůcek. V současnosti zaujímá ERILENS vedoucí postavení na trhu lokomočních pomůcek- berlí a holí. Nejpoužívanější typy těchto pomůcek jsou vyráběny v souladu s Evropskými předpisy a je na ně vystaven CE certifikát. Nemalé procento produkce směřuje rovněž na export do řady evropských zemi včetně EU a do oblasti Středního Východu. ERILENS je rovněž výhradním zástupcem švédské firmy HumanCarev ČR. Díky tomu mají nyní léčebná zařízení, sociální ústavy, a také imobilní jednotlivci a jejich pečovatelé možnost využívat ojedinělý závěsný transportní systém ROOMER umožňující přemisťování imobilních osob po objektu bez nutnosti stavebních úprav budov či modifikace dveří a zárubní. Doplňkem sortimentu společnosti je dále drobný zdravotnický materiál uvedenýv informačních materiálech firmy.


Poznámka

Cílem ERILENS s.r.o. je vytvářet poskytovatelům péče o nemocné a zdravotně postižené osoby stabilní a kvalitní zázemí k jejich práci za použití nejnovějšich technických prostředků a metod. Firma ERILENS s.r.o. vznikla v roce 1992 a v současné době se dělí na dvě divize. Divize OPHTHA zabývající se výrobou, distribuci a servisem produktů pro oční chirurgii a divize REHA zabývající výrobou lokomočních pomůcek a distribucí transportních systémů pro imobilní osoby. ERILENS s. r. o. je rodinnou firmou. Členové rodiny vlastníků působí v některých vedoucích funkcích společnosti, kde kladou důraz na stabilitu a rozvoj tradičních i nových aktivit. Společnost zaměstnává 38 pracovníků. Její roční obrat má vzrůstající tendenci.


Údaje o firmě

www.erilens.cz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811