BIODERMA Photoderm Anti Age SPF30 30ml

Obrázek BIODERMA Photoderm Anti Age SPF30 30ml

Photoderm Anti-age proti stárnutí je bohatý na zvlhčující, zpevňující, obnovující a vyhlazující aktivní složky a udržuje mladistvý vzhled pokožky. Nezpůsobuje tvorbu komedonů, je vodě a slunci odolný. Celý popis

EAN: 3401353780224
Dostupnost: Nedostupné
Běžná cena: 449 Kč (ušetříte 13 %)
Naše cena: 389 Kč
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Jedinečné působení přípravku proti “extrémnímu-UVA” záření záření zpomaluje předčasné stárnutí pokožky a zabraňuje nežádoucím reakcím na sluneční záření. MAXimální anti-UVB ochrana přípravku účinně chrání pokožku před spálením a tím před potenciálním nebezpečím opakovaného a dlouhodobého pobytu na slunci.

  • Krém díky speciálnímu složení vyhlazuje pokožku a působí preventivně před vznikem vrásek a pigmentových skvrn způsobených slunečním zářením

  • Je zárukou optimální, rovnměrné a nepřetržité ochrany před celým spektrem UV záření.

  • Patent Buněčné BIOprotekce bezprostředně chrání buňky před škodlivými účinky slunečního záření.

Patentovaný komplex buněčné BIOprotekce, obsažený v přípravku, bezprostředně chrání buňky před škodlivými účinky UV paprsků a současně stimuluje obranné mechanismy pokožky a chrání její DNA.

Komplex proti stárnutí zpomaluje tvorbu výrazných a jemných vrásek vznikajících při pobytu na slunci a zabraňuje zvýraznění pigmentových skvrn. Photoderm Anti-age proti stárnutí je bohatý na zvlhčující, zpevňující, obnovující a vyhlazující aktivní složky a udržuje mladistvý vzhled pokožky.

Bioderma Photoderm Anti Age proti stárnutí nezpůsobuje tvorbu komedonů, je vodě a slunci odolný.

Použití: Bioderma Photoderm Anti-age proti stárnutí naneste rovnoměrně na důkladně vysušenou pokožku. Postup opakujte každé 2 hodiny, nebo v případě, že se přípravek proti stárnutí Bioderm Photoderm Anti-age setře.

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811