Bioderma Sébium H2O micelární voda 250 ml

Obrázek Bioderma Sébium H2O micelární voda 250 ml

Čistící pleťová voda Bioderma Sébium H2O - micelární roztok Patent Fluidactiv reguluje mazotok a upravuje kvalitu kožního mazu. Petentované složení obsažených látek zajišťuje vícenásobnou účinnost na hlavní příčiny akné Celý popis

EAN: 3401398309442
Výrobce: NAOS
Dostupnost: Skladem
Typ produktu: Kosmetika
Naše cena: 329 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Čistící pleťová voda Bioderma Sébium H2O - micelární roztok Patent Fluidactiv reguluje mazotok a upravuje kvalitu kožního mazu. Patentované složení obsažených látek zajišťuje vícenásobnou účinnost na hlavní příčiny akné.

Použití:     

  • pro mladou pokožku
  • pro mastnou pokožku
  • pro pokožku se sklonem k akné

Vlastnosti:

  • odstraňuje nadbytek mazu bez podráždění kůže
  • reguluje mazotok
  • působí antibakteriálně
  • zklidňuje a zmírňuje zánět
  • je výborně snášen i velmi citlivou kůží

Návod na použití:

Ráno a večer jemně očistěte pokožku vatovým tamponem s micelárním roztokem a lehce osušte. Nemusíte oplachovat. Zabraňte kontaktu s očima.

Akné je chronické zánětlivé onemocněni mazových žláz postihující stejnou měrou mladé lidi obou pohlaví. Na jeho vzniku se podílí celá řada faktorů, jak vrozených, hormonálních, tak i zevní prostředí.
Akné je vždy doprovázeno zvýšenou tvorbou kožního mazu. Složení a produkce kožního mazu je řízena hormonálně. Jednou ze složek mazu je látka tukové povahy - skvalen. Jeho koncentrace je v mazu u aknózní pokožky zvýšena působením přemnožených bakterii (P. acnes) a skvalen je přeměňován na velmi hustou polymerní látku. Kožní maz ztrácí svou tekutost, vysoce zhoustne a ucpává zúžené vývody mazových žláz, což vede ke vzniku typických projevů akné- komedonů (tzv. uhrů).
Uhry jsou v prvním stadiu nezanícené, avšak bez správného ošetřování pokožky vznikne zánět a vytvoří se typický pupínek nebo neštovička s hnisavým obsahem. Tyto projevy jsou pak příčinou nepěkného vzhledu kůže a zdrojem všech stresů a psychických problémů postiženého.

Poznámka:
Akné je onemocněni, jehož příčiny (nadměrná tvorba mazu, nadměrné rohovatění, infekce a zánět) byly důkladně zkoumány. To umožnilo velký pokrok v léčbě akné a navrženi účinných kosmetických a hygienických pňpravků proti akné a pro mastnou kůži. Program Sébium zahrnuje přípravky určené pro současnou nebo následnou dermatologickou péči o kůži s akné nebo pro ošetřování mastné kůže, která bývá tímto onemocněním často postižena. V případě akné a mastné kůže s tendenci k akné je významnou součástí léčebného postupu také přiměřená sluneční ochrana. Pro ošetřeni v období sluneční sezóny byl vyvinut speciální kombinovaný přípravek Photoderm AKN. Obsahuje látky regulující rohovatění kůže, které působí proti tvorbě akné a současně poskytuje optimální sluneční ochranu (SPF 20) u osob s akné. Umožňuje, aby se uplatnil příznivý efekt slunce, ale zabránilo se jeho nadměrnému působení vedoucímu k pozdějšímu zhoršení akné.

Obsah balení

250 ml

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811