Bioderma Sébium Hydra - hydratační krém 40ml

Obrázek Bioderma Sébium Hydra - hydratační krém 40ml

Bioderma Sébium Hydra 40ml - hydratační krém Celý popis

EAN: 3401348840421
Dostupnost: Nedostupné
Běžná cena: 360 Kč (ušetříte 17 %)
Naše cena: 298 Kč
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Bioderma Sébium Hydra - hydratační krém

Bioderma Sébium Hydra hydratační krém zajišťuje hydrataci kůže s dlouhodobým účinkem, zabraňuje nadměrnému nežádoucímu olupování kůže. Kůži zklidňuje a zmírňuje její zčervenání. Odstraňuje pocit napětí kůže.

Použití:

Bioderma Sébium Hydra je krém pro intenzívní rehydratační a zklidňující ošetření mastné kůže. Je určen pro ošetření kůže s přechodnými problémy vysušení a/nebo podráždění při léčbě dermatologickými přípravky nebo v návaznosti na tuto léčbu.

Návod:

Aplikovat 1-2 krát denně na očištěnou a suchou pokožku (vyčištěnou ideálně použitím pěnivého gelu Bioderma Sébium Moussant, nebo roztokem Bioderma Sébium H2O)

 

Akné je chronické zánětlivé onemocněni mazových žláz postihující stejnou měrou mladé lidi obou pohlaví. Na jeho vzniku se podílí celá řada faktorů, jak vrozených, hormonálních, tak i zevní prostředí.
Akné je vždy doprovázeno zvýšenou tvorbou kožního mazu. Složení a produkce kožního mazu je řízena hormonálně. Jednou ze složek mazu je látka tukové povahy - skvalen. Jeho koncentrace je v mazu u aknózní pokožky zvýšena působením přemnožených bakterii (P. acnes) a skvalen je přeměňován na velmi hustou polymerní látku. Kožní maz ztrácí svou tekutost, vysoce zhoustne a ucpává zúžené vývody mazových žláz, což vede ke vzniku typických projevů akné- komedonů (tzv. uhrů).
Uhry jsou v prvním stadiu nezanícené, avšak bez správného ošetřování pokožky vznikne zánět a vytvoří se typický pupínek nebo neštovička s hnisavým obsahem. Tyto projevy jsou pak příčinou nepěkného vzhledu kůže a zdrojem všech stresů a psychických problémů postiženého.

 

Poznámka:
Akné je onemocněni, jehož příčiny (nadměrná tvorba mazu, nadměrné rohovatění, infekce a zánět) byly důkladně zkoumány. To umožnilo velký pokrok v léčbě akné a navrženi účinných kosmetických a hygienických pňpravků proti akné a pro mastnou kůži. Program Sébium zahrnuje přípravky určené pro současnou nebo následnou dermatologickou péči o kůži s akné nebo pro ošetřování mastné kůže, která bývá tímto onemocněním často postižena. V případě akné a mastné kůže s tendenci k akné je významnou součástí léčebného postupu také přiměřená sluneční ochrana. Pro ošetřeni v období sluneční sezóny byl vyvinut speciální kombinovaný přípravek Photoderm AKN. Obsahuje látky regulující rohovatění kůže, které působí proti tvorbě akné a současně poskytuje optimální sluneční ochranu (SPF 20) u osob s akné. Umožňuje, aby se uplatnil příznivý efekt slunce, ale zabránilo se jeho nadměrnému působení vedoucímu k pozdějšímu zhoršení akné.

 

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811