BIODERMA Sébium Peelingové sérum 40ml

Obrázek Bioderma Sébium peelingové sérum 40 ml

Bioderma Sébium Sérum je obnovující koncentrát pro mastnou až smíšenou pleť. Vyhlazuje a zlepšuje strukturu pleti, výrazně redukuje přetrvávající nedokonalosti pleti. Celý popis

EAN: 3401396605607
Dostupnost: Nedostupné
Běžná cena: 415 Kč (ušetříte 17 %)
Naše cena: 345 Kč
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Bioderma Sébium Sérum je obnovující koncentrát pro mastnou až smíšenou pleť. Vyhlazuje a zlepšuje strukturu pleti, výrazně redukuje přetrvávající nedokonalosti pleti.

Vlastnosti: Tato keratolytická péče koriguje nedokonalosti pleti, vyhlazuje a zlepšuje vzhled pleti díky účinnému peelingovému efektu. Vyrovnává nepravidelný reliéf pleti a obnovuje přirozený jas pokožky. Sébium Sérum, ve spojení s exkluzivním komplexem patentovaných látek Fluidactiv, který reguluje a stabilizuje kvalitu kožního mazu a předchází výskytu poškození pleti, obsahuje dvě dermatologicky aktivní látky: kyselinu glykolovou pro zjemnění a tonizaci pleti a D-Panthenol pro intenzivní zklidnění pleti. Gelová textura Sébium Séra má výbornou toleranci.

Návod na použití: Používejte každý druhý večer na pleť vyčištěnou nejlépe micelární vodou Sébium H2O nebo čistícím gelem Sébium Moussant. Pro optimální výsledek použíjte Sébium Sérum jako 4 týdenní kúru buď samostatně, nebo v kombinaci s Vašim běžným nočním krémem. Vyhněte se kontaktu s očima a se rty.

Akné je chronické zánětlivé onemocněni mazových žláz postihující stejnou měrou mladé lidi obou pohlaví. Na jeho vzniku se podílí celá řada faktorů, jak vrozených, hormonálních, tak i zevní prostředí.
Akné je vždy doprovázeno zvýšenou tvorbou kožního mazu. Složení a produkce kožního mazu je řízena hormonálně. Jednou ze složek mazu je látka tukové povahy - skvalen. Jeho koncentrace je v mazu u aknózní pokožky zvýšena působením přemnožených bakterii (P. acnes) a skvalen je přeměňován na velmi hustou polymerní látku. Kožní maz ztrácí svou tekutost, vysoce zhoustne a ucpává zúžené vývody mazových žláz, což vede ke vzniku typických projevů akné- komedonů (tzv. uhrů).
Uhry jsou v prvním stadiu nezanícené, avšak bez správného ošetřování pokožky vznikne zánět a vytvoří se typický pupínek nebo neštovička s hnisavým obsahem. Tyto projevy jsou pak příčinou nepěkného vzhledu kůže a zdrojem všech stresů a psychických problémů postiženého.

Poznámka:
Akné je onemocněni, jehož příčiny (nadměrná tvorba mazu, nadměrné rohovatění, infekce a zánět) byly důkladně zkoumány. To umožnilo velký pokrok v léčbě akné a navrženi účinných kosmetických a hygienických pňpravků proti akné a pro mastnou kůži. Program Sébium zahrnuje přípravky určené pro současnou nebo následnou dermatologickou péči o kůži s akné nebo pro ošetřování mastné kůže, která bývá tímto onemocněním často postižena. V případě akné a mastné kůže s tendenci k akné je významnou součástí léčebného postupu také přiměřená sluneční ochrana. Pro ošetřeni v období sluneční sezóny byl vyvinut speciální kombinovaný přípravek Photoderm AKN. Obsahuje látky regulující rohovatění kůže, které působí proti tvorbě akné a současně poskytuje optimální sluneční ochranu (SPF 20) u osob s akné. Umožňuje, aby se uplatnil příznivý efekt slunce, ale zabránilo se jeho nadměrnému působení vedoucímu k pozdějšímu zhoršení akné.

Obsah balení

40ml

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811