Bioderma Sensibio oční gel 15ml

Obrázek Bioderma Sensibio oční gel 15ml

Bioderma Sensibio oční gel 15ml Celý popis

EAN: 3401346673335
Dostupnost: Skladem
Typ produktu: Kosmetika
Běžná cena: 460 Kč
Naše cena: 459 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Bioderma Sensibio oční gel

Bioderma Sensibio oční gel je hydratační, ochranný, uklidňující kosmetický přípravek, snižující překrvení, určený na každodenní ošetření očního okolí.

Další krok vpřed při ošetřování citlivé a problematické pokožky, patentovaný komplex Toléridine okamžitě a dlouhodobě působí proti zánětu. Zvyšuje prah tolerance pokožky. Stáva se odolnější, lepší chráněná před vnějšími vlivy a méně reaktivní. Bioderma Sensibio Oční gel okamžitě uklidňuje nepříjemné pocity a podráždění.

Látky snižující překrvení, obsažené v Bioderma Sensibio očním gelu, napomáhají redukovat otoky. Vyhlazující aktivní složky minimalizují jemné vrásky. Zvlhčující látky prospívají pokožce.

Bioderma Sensibio oční gel je složený z aktívních neškodných složek, které prošli přísným výběrem, neobsahuje konzervační látky a parfem a je proto zárukou optimální tolerance, i pro oblast očí.

Bioderma Sensibio oční gel nezpůsobuje tvorbu komedonů a je hypoalergenní. Je dobrým podkladem pro make-up a je vhodný pro osoby s kontaktními čočkami.

Návod k použití:
Jednou, nebo dvakrát denně naneste Sensibio oční gel na místa očních kontur po očištění těchto partií vodou Bioderma Sensibio H20, nebo Bioderma Sensibio čistícím mlékem. Jemně masírujte, dokud se gel nevsákne.

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811