Bioderma White Objective H2O 200ml

Obrázek Bioderma White Objective H2O 200ml

Čisticí micelární voda podporující depigmentaci pokožky. Celý popis

Dostupnost: Nedostupné
Naše cena: 399 Kč
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Bioderma White Objective H2O popis:

Bioderma White Objective H2O, micelární roztok s patentovaným komplexem W.O. je zesvětlující čistící výrobek, který není potřeba oplachovat a je zvlášť vyrobený tak, aby respektoval i tu nejcitlivější pokožku.

  • Dokonale čistí a odstraňuje make-up z tváře a očí.
  • Patent W.O. optimalizuje účinek depigmentace.
  • Zaručuje výbornou toleranci.
  • Osvěžuje strukturu pokožky.
  • Bez parfému.

Novinka od společnosti BIODERMA, patent W.O., ovlivňuje hlavní mechanizmus, který způsobuje pigmentaci pokožky. Originální podstata tohoto útoku proti více místům zajišťuje optimální zesvětlování a preventivní účinek. Bioderma White Objective H2O dokonale čistí pokožku a odstraňuje make-up z tváře a očí. Micely, které obsahuje, v průběhu jediného kroku (není potřebné žádné oplachování) efektivně vytvarují z nečistot mikroemulze.

  • Přípravek Bioderma White Objective H2O předchází pocitům podráždění často způsobovaným čištěním a optimalizuje zesvětlující účinek řady White Objective. Bioderma White Objective H2O zaručuje výbornou kožní toleranci.

Bioderma White Objective H2O použití:

Vatový tampón namočte do přípravku White Objective H2O. Očištěte tvář a oči. Aplikaci opakujte až do té doby, dokud tampón nezůstane po použití dokonale čistý. Pokožku jemně poklepejte, aby vyschla. Přípravek Bioderma White Objective H2O používejte ráno a večer.

Bioderma White Objective H2O složení:

WATER (AQUA), PEG-6 CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES, POLYSORBATE 20, LYSINE AZELATE, ANDROGRAPHIS PANICULATA LEAF EXTRACT, HEXAPEPTIDE-2, RHAMNOSE, MANNITOL, XYLITOL, FRUCTOOLIGOSACCHARIDES, DIPROPYLENE GLYCOL, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, CETRIMONIUM BROMIDE, BUTYLENE GLYCOL, DISODIUM EDTA.

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811