BIOPOL

Nejprodávanější výrobky
Řazení
Barnys Celadrin extra silný cps.60
Naše cena:359 Kč
+
-
ks

Celadrin™ je inovativní revoluční komplex esterikovaných mastných kyselin (EFAC), který je obohacen o vitamin C, který přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek a kostí.

Barnys HypnoX StressPro cps.20
Naše cena:269 Kč
+
-
ks

Rychlá pomoc pro podporu normální psychické činnosti, zvýšenou koncentraci a pro harmonizaci mysli. Lactium získalo bronzovou medaili - (HIE - Paříž 2004). Přípravek je šetrný a nemá žádné vedlejší účinky

Barnys Cran-Urin megaPAC brusinky cps.60
Naše cena:320 Kč
+
-
ks

Přípravek pro správnou činnost močového ústrojí. Brusinkový extrakt obohacený o biotin (vit. H), který přispívá k normálnímu stavu sliznic.

Barnys NovoFerrin cps.30
Naše cena:167 Kč
Běžná cena:171 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Barnys NovoFerrin™ - zdroj unikátní formy liposomálního železa (LipoFer®) a vitaminu C a D. Obsahuje unikátní formu železa, po které vám nebude špatně.

Barnys CeladrinTM Locomot.TM tbl.60+cp60
Naše cena:709 Kč
+
-
ks

Unikátní 2 měsíční kúra (60 kapslí + 60 tablet) pro vaše klouby: to je revoluční Celadrin EXTRA SILNÝ a KLOUBNÍ superMIX. Obsah, který nemůže nabídnout nikdo jiný!

Barnys HypnoX forte tbl.20
Naše cena:151 Kč
+
-
ks

HypnoX forte je silná kombinace bylin, která napomáhá při potížích s usínáním a pomáhá zlepšit kvalitu spánku, obohacená o vitamin B6 pro správnou činnost nervové soustavy.

Barnys HerpeNorm cps.30
Naše cena:248 Kč
+
-
ks

Kombinace aminokyseliny L-lysinu a zinku - intenzivní péče o vaše rty. Zinek podporuje správnou funkci imunitního systému.

Barnys ACTIValoe FORTE 2x500ml-dvojbal.
Naše cena:420 Kč
+
-
ks

Lékárenská Aloe vera - Když se věda spojí s přírodou. Není uměle zahušťovaná - vyrobeno ze 100% gelu. Pročištění organismu. Zažívání. Imunitní systém.

Barny´s SuperCranb.kanad.brusinky cps.20
Naše cena:234 Kč
+
-
ks

Barny´s SuperCranberryTM kanadské brusinky obsahují extrakt CranRichPAC 4.5 40:1, standardizovaný na minimálně 4,5% obsah proanthocyanidinů (PAC).Ve finále se dle našeho názoru jedná o nejsilnější přípravek obsahující brusinky na trhu.

Barnys Hypnox DuoMAX tbl.40
Naše cena:234 Kč
Běžná cena:239 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Duální účinek pro snadnější usínání. Unikátní směs bylin, vitamínu B6 a bioaktivního alfa-s1 dekapeptidu pro lepší komfort usínání. 100% nenávykový.

Barnys VirusBlock forte cps.20
Naše cena:198 Kč
+
-
ks

Barny´s VirusBlock™ forte nastartuje imunitní systém při prvních příznacích jeho oslabení*. Užívání 5 dnů a dost!

InoCell tbl.2x60
Naše cena:927 Kč
+
-
ks

Pro zdraví každé buňky. Obsahuje patentově chráněnou látku InoCell™+ vitamin C a selen pro ochranu buněk.

Barnys Bestier cps.10
Naše cena:162 Kč
+
-
ks

Receptura Bestier byla vyvinuta s velkou péčí tak, aby se účinky jednotlivých složek slévaly do jednoho proudu, který se nazývá energie. Bestier doporučujeme mužům a ženám při celkové vyčerpanosti a únavě.

Barnys OSTEOeffect 325.5g
Naše cena:352 Kč
+
-
ks

Doplněk stravy Barnys OSTEOeffect obsahuje vápník a další důležité minerály ve forměmořského komplexu - tedy v přírodní maximálně využitelné formě. Je zdrojem vitaminu C, který přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí.

Barnys MSM Sioux 600g
Naše cena:634 Kč
Běžná cena:650 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Tradiční severoamerická receptura pro klouby a celý pohybový aparát. Rychlý a efektivní už po několika dnech. Obsahuje ultra čistou podobu látky MSM+vitamín C.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811