Biopron 9 PREMIUM cps 10

Obrázek Biopron 9 PREMIUM cps 10

Jedná se o probiotika doplněná o prebiotika. Probiotický komplex Biopron®9 PREMIUM obsahuje kombinaci probiotik ( 9 kmenů vitálních mikroorganismů ve vysoké denní dávce 20 miliard, přispívajících ke zlepšení zdravotního stavu hostitele tím, že příznivě Celý popis

Výrobce: VALOSUN a.s.
Dostupnost: Skladem
Typ produktu: Doplňky stravy
Naše cena: 120 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Jedná se o probiotika doplněná o prebiotika. Probiotický komplex Biopron®9 PREMIUM obsahuje kombinaci probiotik ( 9 kmenů vitálních mikroorganismů ve vysoké denní dávce 20 miliard, přispívajících ke zlepšení zdravotního stavu hostitele tím, že příznivě působí na trávicí trakt) a prebiotik, což jsou selektivně fermentované ingredience, působící změny ve složení a aktivitě střevní mikroflory.

 

Dávkování:

1 tobolka 1-2x denně během jídla-

 

Složení:

 

Fruktooligosacharidy, probiotický komplex ( 20 x 109 CFU - počet živých probiotických mikroorganismů; colony-forming units): Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium longum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus rhamnosus, Lactococcus lactis ssp. Lactis, Streptococcus thermophilus, pomocné látky: želatina, oxid titaničitýUpozornění:

Výrobek neobsahuje lepek. Výrobek je vhodný pro diabetiky. Vhodný pro kojící a těhotné ženy. Není určeno pro děti do 3 let. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou stravu.

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811