PURESSENTIEL

DÝCHEJTE ČISTŠÍ VZDUCH … ČISTÍCÍ SPREJ PURESSENTIEL ČISTÍ VZDUCH, HUBÍ BAKTERIE, VIRY, PLÍSNĚ A ROZTOČE.

ČISTÍCÍ SPREJ PURESSENTIEL JE SLOŽEN ZE 41 ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ, KTERÉ JSOU 100 % PŘÍRODNÍ A SPLŇUJÍ NORMU EOBBD. MECHANICKÁ PUMPIČKA S POJISTKOU NA ZACVAKNUTÍ ZAJIŠŤUJE BEZPEČNOST PŘI POUŽITÍ (PATENT PE S600) A NEOBSAHUJE ŽÁDNÉ HNACÍ PLYNY. 

OD CHVÍLE, KDY PŘED DVANÁCTI LETY VSTOUPIL  NA TRH, STAČIL SPREJ NA ČIŠTENÍ VZDUCHU PURESSENTIEL S 41 ESENCIÁLNÍMI OLEJI POSBÍRAT UŽ RADU ÚSPECHŮ, A TO JAK U VEŘEJNOSTI, KTERÁ HO POUŽÍVÁ NA KAŽDODENNÍ BÁZI, TAK U PROFESIONÁLŮ, ZEJMÉNA LÉKAŘŮ, KTEŘÍ JEJ STÁLE ČASTEJI DOPORUČUJÍ SVÝM ZÁKAZNÍKUM!

MISTROVSKÁ PATENTOVANÁ TECHNOLOGIE DOKÁŽE LIKVIDOVAT VIRY A BAKTERIE A REDUKOVAT ZDROJE JEJICH ŠÍŘENÍ. BOJUJE S ROZTOČI A PLÍSNĚMI, ZÁROVEŇ REDUKUJE ZDROJE ALERGENŮ. PRODUKT SE SKLÁDÁ ZE 100 % PŘÍRODNÍCH AKTIVNÍCH LÁTEK. VŠECHNY PŘÍSADY ZÁROVEŇ DODRŽUJÍ CHARTU PURQUALITÉ, NEOBSAHUJE HNACÍ PLYNY, JE BEZ BARVIV A KONZERVANTŮ I SYNTETICKÉ PARFEMACE. POUŽITÝ ALKOHOL JE ROSTLINNÉHO PŮVODU A NENÍ DENATUROVANÝ POMOCÍ FTALÁTŮ.

ÚČINNOST NA HUBENÍ ROZTOČŮ JE MENŠÍ NEŽ 1 HODINA A PROKAZATELNĚ HUBÍ ROZTOČE IHNED PO PRVNÍ APLIKACI. MÍRA ODPUZOVÁNÍ ROZTOČŮ ČINÍ AŽ 97 % A TO PO DOBU 7MI DNÍ OD POUŽITÍ.

ÚČINNOST HUBENÍ BAKTERIÍ JIŽ PO 5TI MINUTÁCH PO APLIKACI NIČÍ VIRY, KTERÉ NAPADAJÍ DÝCHACÍ ÚSTROJÍ. ADENOVIRUS TYPU 5 A ZÁROVEŇ PŮSOBÍ NA VIRUS CHŘIPKY.

ÚČINNOST HUBENÍ BAKTERIÍ JIŽ PO 5TI MINUTÁCH. STUDIE VEDENÁ NA KMENECH BAKTERIÍ, KTERÉ ČASTO ZPŮSOBUJÍ ALERGIE PROJEVUJÍCÍ SE RESPIRAČNÍMI PROBLÉMY JAKO ESCHERICHIA COLI, PSEUDOMONAS AERUGINOSA, STAPHYLOCOCCUS AUREUS, ENTEROCOCCUS HIRAE.

ÚČINNOST HUBENÍ PLÍSNÍ; EN 13624 JIŽ PO PĚTI MINUTÁCH. STUDIE NA KMENECH KVASINEK A PLÍSNÍ, KTERÉ ČASTO ZPŮSOBUJÍ ALERGIE PROJEVUJÍCÍ SE RESPIRAČNÍMI PROBLÉMY; ASPERGILLUS BRASILIENSIS, CANDIDA ALBICANS.

ÚČINNOST ODPUZOVÁNÍ A HUBENÍ HMYZU; VYNIKAJÍCÍ A DEFINITIVNÍ VÝSLEDKY U ŠTĚNICE DOMÁCI (CIMEX LECTULARIUS) A ŠATNÍCH MOLŮ (TINEOLA BISSELLIELLA).

ČISTÍCÍ SPREJ NESMÍ CHYBĚT V ŽÁDNÉ DOMÁCNOSTI,KANCELÁŘI, ANI V AUTĚ!

ZAKOUPÍTE HO NA NAŠEM E-SHOPU : www.lekarnatypos.cz

Zákaznická linka (+420) 778 437 811