BODE Manusept basic 500 ml

Obrázek BODE Manusept basic 500 ml

Základní přípravek na dezinfekci rukou. Bez barviv a parfemace. Dobře snášený pokoužkou. Účinný na obalené viry. Manusept basic se používá v mnoha oblastech, aby se zabránilo infekci. Určeno pro hygienické a chirurgické dezinfekci rukou ve zdravotní péči. Celý popis

EAN: 4031678042142
Výrobce: HARTMANN
Dostupnost: Nedostupné
Běžná cena: 131 Kč (ušetříte 8 %)
Naše cena: 121 Kč
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Užití:

Hygienická a chirurgická dezinfekce rukou.
Prevence infekcí v mnoha oblastech - v pokojích pacientů, ve vyšetřovacích místnostech, ve vozech záchranné služby, sanitkách, v primární zdravotní péči, domovech důchodů, pediatrické péči,...

Návod k použití a dávkování: 

Manusept basic aplikujte neředěný do suchých rukou. Ujistěte se, že máte skutečně přípravek nanesený na celé ruce - zvláštní pozornost věnujte prstům a palci.

Dávkování:

Pro hygienickou a chirurgickou dezinfekci ve zdravotnictví. Hygienická desinfekce rukou - doba působení 30 sekund, Chirurgická desinfekce rukou - 3 minuty. 

Kontraindikace a vedlejší příznaky:

Nejsou známy.

Fakta:

Bez barviv a parfemace, základní spektrum účinnosti, dobrá snášenlivost s pokožkou.

Poznámka:

Skupina HARTMANN převzala 100 % podíl ve společnosti Bode Chemie, předního evropského výrobce hygienických a dezinfekčních přípravků pro zdravotnický personál, od společnosti Beirsdorf AG. Touto akvizicí skupina HARTMANN posiluje své postavení v oblasti zdravotnických prostředků.
Převzetí vhodně zapadá do obchodní strategie firmy HARTMANN, která chce i nadále posilovat svoji pozici v oblasti zdravotnictví. Vlastnictví Bode Chemie představuje příležitost k dalšímu růstu v rámci expandujícího trhu s dezinfekčními přípravky ve zdravotnictví. Skupina HARTMANN tak rozšiřuje poskytování komplexních řešení i v oblasti dezinfekce.

Bode Chemie byla založena v roce 1924 a dnes je jedním z předních specialistů v oblasti dezinfekce, hygieny a ochrany kůže. Snad nejrozšířenějším produktem Bode Chemie je Sterillium, dezinfekce na bázi alkoholu, jehož obliba má velký podíl na celkovém úspěchu Bode Chemie.

Složení: 

etanol 99% 80g

 

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811