BODE Sterillium 1000 ml

Obrázek BODE Sterillium 1000 ml

Alkoholový přípravek na chirurgickou a hygienickou dezinfekci rukou. Celý popis

EAN: 4031678035816
Naše cena: 299 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Užití:

Alkoholový dezinfekční prostředek na ruce s obsahem komponent pečujících o pokožku.
Pro hygienickou a chirurgickou dezinfekci rukou. Nespornou výhodou Sterillia, je možnost aplikace prakticky kdekoli bez použití vody.

Dávkování: 

Sterillium se vtírá do suchých rukou. Po celou dobu aplikace je nutné ruce urdžovat vlhké.

Kontraindikace a vedlejší příznaky:

Nejsou známy.

Fakta:

Baktericidní, fungicidní, virucidní, tuberkulocidní, mykobaktericidní.
Skladujte v originálním a těsně uzavřeném balení. Chraňte před přímým slunečním světlem a před působením tepla (horka). Neskladujte společně s potravinami, nápoji a krmivy.

Poznámka:

Skupina HARTMANN převzala 100 % podíl ve společnosti Bode Chemie, předního evropského výrobce hygienických a dezinfekčních přípravků pro zdravotnický personál, od společnosti Beirsdorf AG. Touto akvizicí skupina HARTMANN posiluje své postavení v oblasti zdravotnických prostředků. 
Převzetí vhodně zapadá do obchodní strategie firmy HARTMANN, která chce i nadále posilovat svoji pozici v oblasti zdravotnictví. Vlastnictví Bode Chemie představuje příležitost k dalšímu růstu v rámci expandujícího trhu s dezinfekčními přípravky ve zdravotnictví. Skupina HARTMANN tak rozšiřuje poskytování komplexních řešení i v oblasti dezinfekce.

Bode Chemie byla založena v roce 1924 a dnes je jedním z předních specialistů v oblasti dezinfekce, hygieny a ochrany kůže. Snad nejrozšířenějším produktem Bode Chemie je Sterillium, dezinfekce na bázi alkoholu, jehož obliba má velký podíl na celkovém úspěchu Bode Chemie.

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811