Bradavice

Nejprodávanější výrobky z této kategorie
Výrobce
Řazení
ALT-Wartner Kryoterapie 50ml
Naše cena:295 Kč
Běžná cena:538 Kč
Ušetříte:45 %
+
-
ks

Wartner Kryoterapie je založen na podobné technologii zmrazování, kterou využívají lékaři. Jde o účinný a rychlý postup, který umožňuje odstranit bradavice zmrazením obvykle již po první aplikaci přípravku.

Akce Výprodej
Wartner Pero na odstranění bradavic
Naše cena:355 Kč
Běžná cena:400 Kč
Ušetříte:11 %
+
-
ks

WARTNER pero na bradavice a veruky pro jednoduché, rychlé, účinné a bezpečné odstranění bradavic a veruk.

Akce Výprodej
Biovitality Verrusol 8 ml
Naše cena:130 Kč
Běžná cena:178 Kč
Ušetříte:27 %
+
-
ks

Bylinný přípravek s vysokým obsahem antimikrobiálních rostlinných olejů a silic na zrohovatělou pokožku. Výtažky rostlin jsou schopny tento problém řešit. Bradavice (nezhoubné nádorky pokožky) mohou výrazně snižovat kvalitu života.

Phyteneo Kolodium forte 10 ml
Naše cena:188 Kč
+
-
ks

Roztok pro odstranění bradavic, kuřích ok, ztvrdlé a zrohovatělé kůže.

DR.MULLER Tea tree oil 100%čistý 10ml
Naše cena:145 Kč
+
-
ks

Tea Tree Oil 100% Dr. Müller Pharma je standardizovaný, ultračistý, vysoce kvalitní olej získaný výhradně ze stromu Melaleuca alternifolia speciální šetrnou destilační metodou, která zaručuje jeho vysokou účinnost a jemné charakteristické aroma.

LAPIS tyčinka na bradavice
Naše cena:153 Kč
+
-
ks

Přípravek LAPIS (STILUS ARGENTI NITRICI) představuje, na základě svého složení, účelný podpůrný prostředek zvyšující hojení kožních defektů. Působí jako podpůrný dermatologický prostředek na odstraňování hyperplastických kožních útvarů.

DR.DUDEK Propolisová tinktura 30ml
Naše cena:123 Kč
+
-
ks

Masážní tinktura s propolisem k ústní hygieně a regeneraci dásní, péči o podrážděnou pleť, bradavice a k dezinfekci po bodnutí hmyzem a klíštětem. Extra silný přírodní přípravek s obsahem kvasného konzumního lihu denaturovaného pouze včelím propolisem.

DR.MULLER Tea tree oil 100%čistý 30ml
Naše cena:335 Kč
+
-
ks

Olej čajovníku australského Dr. Müller Pharma je standardizovaný, ultračistý, vysoce kvalitní olej získaný ze stromu Melaleuca alternifolia speciální šetrnou destilační metodou, která zaručuje jeho vysokou účinnost a jemné charakteristické aroma.

DR.MULLER Tea tree oil krém 30ml
Naše cena:127 Kč
+
-
ks

Krém s olejem čajovníku australského je vhodný k pravidelné péči o pleť se sklonem k akné a k jiným dermatologickým problémům. Odstraňuje nadbytečnou mastnotu, čistí pleťové póry a umožňuje tak pleti přirozeně dýchat.

Epigen Intimo spray 60ml
Naše cena:292 Kč
+
-
ks

Přípravek pro snížení rizika virových kožních problémů jako jsou opary, pásový opar, bradavice a kondylomata

DR.MULLER Tea tree oil roll-on 4ml
Naše cena:114 Kč
+
-
ks

Koncentrovaná frakce oleje čajovníku australského se zvýšeným podílem účinných složek a sníženým obsahem dráždivých látek. Účinné přírodní antiseptikum s antimikrobiálním a repelentním účinkem.

URGO Bradavice kryoterapeut.přípr.38ml
Naše cena:414 Kč
+
-
ks

URGO Bradavice je kryoterapeutický přípravek, který je připraven k okamžitému použití bez další kompletace. Spolehlivá, inovativní a účinná metoda pro domácí ošetřování bradavic na rukou a nohou.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811