BRAINWAY

Nejprodávanější výrobky
Řazení
Brainway L-Arginin cps.100
Naše cena:316 Kč
Běžná cena:318 Kč
Ušetříte:1 %
+
-
ks

Doplněk stravy. Semiesenciální aminokyselina s vazadilatačními účinky.

Brainway Gotu kola cps.60
Naše cena:189 Kč
Běžná cena:195 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Doplněk stravy. Určen ke zmírnění oběhových obtíží a kožních problémů.

Brainway L-Tryptofan cps.60
Naše cena:240 Kč
Běžná cena:241 Kč
+
-
ks

Doplněk stravy. Přirozené antidepresivum. Poskytuje psychické uvolnění, napomáhá zvládat abstinenční příznaky při odvykacích kůrách.

Brainway Prodromin cps.100
Naše cena:491 Kč
Běžná cena:494 Kč
Ušetříte:1 %
+
-
ks

Prodromin je potravina pro zvláštní lékařské účely a je určena k řízené výživě osob postižených chronickým zánětlivým a bolest způsobujícím onemocněním, jmenovitě diabetickou neuropatií, osteoartritidou a intersticiální urocystitidou.

Brainway GasTrip cps.60
Naše cena:160 Kč
Běžná cena:166 Kč
Ušetříte:4 %
+
-
ks

Doplněk stravy. Určen k normalizaci střev.Osvědčený, tisíce let užívaný prostředek k léčbě gastrointestinálních potíží v ajurvédské medicíně.

Brainway BRAHMI cps.100
Naše cena:215 Kč
Běžná cena:216 Kč
+
-
ks

Výtažek z rostliny Bacopa Monniera obsahuje látky, které příznivě působí na mozkové tkáně a umožňují si uchovat i zvýšit mentální svěžest navzdory věku, zejména paměť a schopnost učení.

Brainway LipiControl cps.100
Naše cena:308 Kč
+
-
ks

LipiControl je potravní doplněk, který upravuje zvýšenou hladinu cholesterolu a tuků v krvi. Snižuje oxidativní stres, přispívá ke snížení krevního tlaku.

Brainway Rivierin cps. 150
Naše cena:559 Kč
+
-
ks

Přípravek Rivierin ke snížení tělesné hmotnosti. Účinnost látky Glukomannan Rivierin dokáže v trávicím ústrojí zvětšit svůj objem až 50x, tím snižuje pocit hladu, navozuje stav sytosti a omezuje vstřebávání tuků a cukrů z potravy.

Brainway DL-PA cps.50
Naše cena:215 Kč
Běžná cena:221 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Doplněk stravy. Zvyšuje aktivitu tělesných opiátů, které blokují vnímání chronické bolesti, dodává energii zvýšením hladin dopaminu a adrenalinu. Mírní poruchy nálad a depresivní stavy.

Brainway Vescor Turbo cps.20
Naše cena:548 Kč
Běžná cena:564 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Doplněk stravy pro povzbuzení sexuální apetence u mužů a posílení penilní erekce, jednorázová tableta pro téměř okamžitý účinek.

Brainway Recreatin cps.100
Naše cena:367 Kč
+
-
ks

Obsahuje rostlinné látky podporující přirozenou obranyschopnost, imunitu, přispívají k uchování normálního krevního tlaku, ledvin a močového měchýře, zdraví kloubů, normální hladině cukru v krvi, normální hladině cholesterolu a tuků v krvi, zdraví cév.

Brainway StressBlock cps.60
Naše cena:189 Kč
Běžná cena:195 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Potravní doplněk v kapslích. Výrobek obsahuje rostlinné látky, které významně omezují negativní dopad setrvalého stresu na celkový zdravotní stav a posilují nástroje tvorby tělesné energie.

Brainway Amylasin cps.50
Naše cena:219 Kč
+
-
ks

Přípravek Amylasin obsahuje látky, které omezují vstřebání různých typů sacharidů ze stravy, čímž brání jejich přeměně na zásobní tuk a snižují hladinu glukózy v krvi.

Brainway Vescor Ultra cps.50
Naše cena:331 Kč
+
-
ks

Přípravek určený pro muže ke zmírnění příznaků andropauzy (úbytku energie a svalové hmoty, zvýšeného krevního tlaku, nabírání tukové zásoby, ztrátě libida, poruch erekce a psychických obtíží).

Brainway ViaLoxin Forte cps.120
Naše cena:406 Kč
+
-
ks

Přípravek obsahuje specifické výtažky z rostlin užívaných po staletí v orientální medicíně k uchování tělesného zdraví a podpoře imunitního systému.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811