Bromhexin 12 BC sol.1x30ml

Obrázek Bromhexin 12 BC sol.1x30ml

Přípravek se užívá k léčení všech onemocnění dýchacích cest, která jsou provázena tvorbou hustého, vazkého hlenu. Bromhexin mění složení hlenu, zkapalňuje ho a tím ulehčuje jeho vykašlávání. Účinek se projeví po 5 hodinách po užití. Celý popis

EAN: 4013054000250
Kód SÚKL: 0012495
Naše cena: 85 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Přípravek se užívá k léčení všech onemocnění dýchacích cest, která jsou provázena tvorbou hustého, vazkého hlenu. Bez porady s lékařem může být přípravek užíván dospělými, nebo podáván dětem od 6 let, při onemocnění dýchacích cest jako jsou akutní zánět hltanu, průdušnice, chřipka a dráždivý kašel pří nachlazeni.
 
Kontraindikace: 
Účinky přípravku Bromhexin a účinky jiných současně užívaných léků se mohou navzájem ovlivňovat. Současné užívání s léčivy s protizánětlivými účinky (salicytáty, fenylbutazon a oxyfenbutazon) může vést ke zvýšenému dráždění žaludeční sliznice a k častějšímu výskytu trávicích obtíží. Současně s přípravkem nesmí být užívány léky potlačující kašel, jako např. kodein, neboť pň jejich použití nemůže být zkapalněný hlen vykašláván.

Vedlejší příznaky: 
Výjimečně se může projevit nevolnost, pocit na zvraceni, zvraceni, průjem, závratě, bolesti hlavy, otok v obličeji, vyrážku na kůži.
 
Přípravek užívejte pouze pokud trvá vykašlávání vazkého hlenu. U lehčích akutních onemocnění je možné léčbu ukončit již po několika dnech. Dospělí by neměli bez konzultace s lékařem užívat přípravek déle než 5 dnů. 

Bromhexin nesmí být užíván pň známé přecitlivělosti na bromhexin nebo najiné látky obsažené v tomto pnpravku a pň aktivní vředové chorobě žaludku a dvanáctníku. Rovněž těhotné a kojící ženy nesmějí tento pňpravek užívat. Pň porušené funkci jater a ledvin je možné pňpravek užívat pouze na doporučení lékaře. Rovněž pacienti, kteň dříve prodělali vředovou chorobu žaludku nebo dvanáctníku, mohou pňpravek užívat pouze na doporučení lékaře.

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811